Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Tematy pomocy Rozwiń(3)

Czy mogę odstąpić od umowy nie podając przyczyny?

Jeśli umowa ubezpieczenia OC została zawarta na odległość (przez telefon lub Internet), konsument może odstąpić od niej bez podania przyczyny, składając stosowny dokument na piśmie, w terminie trzydziestu dni od dnia poinformowania o zawarciu umowy.


Bez względu na fakt podania przyczyny lub jej braku, we wniosku należy zawrzeć wszystkie niezbędne informacje, w tym: dane zakładu ubezpieczeniowego, właściciela polisy, podstawę prawną oraz podstawowe informacje o ubezpieczonym pojeździe. 
 
 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego