Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Tematy pomocy Rozwiń(3)

Skąd wziąć wzór odstąpienia od umowy?

Wzór odstąpienia od umowy OC można znaleźć na stronie rankomat.pl. Jest to wygodny i efektywny sposób na przystąpienie do skutecznego procesu odstąpienia od umowy OC.
 
We wniosku należy zawrzeć dane zakładu ubezpieczeniowego, właściciela polisy oraz podstawowe informacje o ubezpieczonym pojeździe. Następnie uzupełniony oraz własnoręcznie podpisany dokument, dostarczyć do placówki ubezpieczyciela osobiście, za pośrednictwem Poczty Polskiej, wybranej firmy kurierskiej lub poczty elektronicznej.
 
Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe udostępniają również na swoich stronach internetowych własne szablony odstąpienia od ubezpieczenia OC.
 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego