Wszystko drożeje? Nie w Rankomat! 5 000 zł darmowej pożyczki i do 720 złotych za transakcje kartą kredytową, do 600 zł zwrotu za kupowanie polis czy do 620 zł za polecanie naszych usług. Wystarczy jedynie spełnić kilka prostych warunków, aby zakupy w Rankomat stały się przyjemniejsze, a zwłaszcza tańsze – nie tylko o połowę.

W Rankomat sztuką jest obecnie nie załapać się na żadną promocję. Nagradzamy bowiem wszystkich zainteresowanych klientów. I tych którzy dopiero planują zakup pierwszego ubezpieczenia na naszej stronie, i tych którzy na stałe korzystają z naszych usług. Bonusem są zwroty gotówki bezpośrednio na konto. To co charakteryzuje każdą z promocji to bardzo łatwe warunki do spełnienia i dużo czasu na ich zrealizowanie. Jak włączyć się do wybranej akcji? Dowiesz się z naszego artykułu!

Co zyskujesz przystępując do promocji?

  • Promocje dedykowane wszystkim klientom Rankomat (nowym i stałym) i za różne formy zaangażowania (zwroty pieniędzy za zakupy lub polecanie)
  • do 600 zł zwrotu w Akcji BOOMerang, do zwrotu 620 zł w POLEĆ Rankomat i do 720 zł zwrotu w promocji z Motokartą
  • łącznie możliwe nawet 1320 zł zwrotu na konto
  • pieniądze z promocji dostępne na dowolny cel - może to być oczywiście zakup kolejnej polisy, ale też nowy smartfon, rower czy dużo butelek whisky :)

Warunek? Kupujesz polisy, polecasz nasze produkty lub/i polujesz na najlepszą okazję pożyczki. Ty wybierasz promocję - a my zwracamy Ci pieniądze.

Chcesz wiedzieć, jak otrzymać premię? Sprawdź, jakie to proste!

1. Planujesz zakup więcej niż jednej polisy? W Akcji BOOMerang zapłacimy Ci nawet 600 zł!

Akcja boomerang

Nagradzamy już pierwszą polisę za minimum 200 zł i po zakupie każdego kolejnego ubezpieczenia Twoja premia automatycznie wzrasta. Jednak pośpiech w odbiorze zwrotu nie jest wskazany - jeśli dokupisz dwa kolejne ubezpieczenia (auta, nieruchomości lub podróży), zwracamy nawet 600 zł prosto na Twoje konto.

Na skumulowanie premii masz aż 10 miesięcy od zakupu pierwszej polisy.

Chcę więcej wiedzieć o tej promocji

2. Jesteś opiniotwórczy i masz wielu znajomych? W POLEĆ Rankomat, zyskasz do 500 zł dla siebie i nawet po 120 zł dla pozostałych

Akcja poleć rankomat

Za każdy zakup ubezpieczenia samochodu z Twojej rekomendacji nagrodzimy Cię bonusem 50 zł. Możesz do tego przekonać nawet 10 osób, za co otrzymasz łącznie 500 zł! Z kolei Twój znajomy zyska do 120 zł zwrotu za swój zakup. I to nie wszystko - może nas polecać dalej i dostać nawet kolejne 500 zł za swoje rekomendacje.

Chcę więcej wiedzieć o tej promocji

3. Jesteś kierowcą i dużo podróżujesz? Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zwracamy do 720 zł premii

Akcja motokarta

Złóż wniosek o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta na wyjątkowych warunkach, dostępnych tylko dla klientów Rankomat.

W promocji możesz zyskać:

  • nawet 720 zł premii za zakupy przy użyciu karty oraz tankowanie na stacjach BP
  • darmową pożyczkę do 5000 zł, dzięki której opłacisz np. swoje ubezpieczenie, a pozostałe środki wydasz na dowolny cel (max. 12 miesięcznych rat 0%)

Chcę więcej wiedzieć o tej promocji

Mimo trudnej sytuacji na świecie, Rankomat stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaoferować im najbardziej korzystne oferty polis na rynku oraz rozwiązania takie jak wspomniane promocje, gdzie łącznie można zaoszczędzić nawet do 70% od całkowitych kosztów ubezpieczenia.

Dlatego już dziś sprawdź ważność swojego ubezpieczenia, polecaj nas znajomym i rodzinie i korzystaj z promocyjnych ofert. To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać.