Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Akcja BOOMerang

Kupujesz polisy, a my zwracamy Ci nawet 600 zł wprost na Twoje konto

Logo akcji boomerang

Jak to działa?

1
Kup pierwszą polisę

Super! Jeśli kupiłeś online pierwsze ubezpieczenie do 23.04.2024 włącznie, dostaniesz od nas 50 zł za polisę. Ale to nie wszystko...

2
Kup drugą dowolną polisę

Brawo! Odbierz do 150 zł – już bez względu na to, czy kupisz polisę samodzielnie, czy z naszym doradcą na Call Center. Albo jeszcze lepiej…

3
Kup trzecią dowolną polisę

Ekstra! Tu też kupujesz sam lub z naszym doradcą, a min. 300 zł premii masz już w kieszeni!

A jeśli łączna wartość Twoich polis przekracza wartość 5 000 zł, BOOM!, masz od nas kolejne 300 zł premii - co daje łącznie 600 zł zwrotu na Twoje konto.

Jak zgłosić się po odbiór swojej premii?

Zakup ubezpieczenia
1
Kupujesz ubezpieczenia

Aby dostać premię do 600 zł kup co najmniej 3 polisy o łącznej wartości powyżej 5 000 zł. Masz na to 10 miesięcy od zakupu pierwszego ubezpieczenia.

Rejestracja w boomerang
2
Rejestrujesz się na stronie WWW

Odpowiadasz na bardzo proste pytanie i wypełniasz formularz na naszej stronie

Odbiór premii
3
Dostajesz od nas pieniądze

Hurra! Jeśli wszystko się zgadza, zwrot pieniędzy otrzymasz na konto w ciągu 40 dni.

Jak już uzbierasz maksymalną premię, TUTAJ zgłoś się po nagrodę.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj

To co teraz?

Kup dowolne polisy online na Rankomat i już dziś zarabiaj kupując.
Ikona telefon
Wolisz kupić przez telefon?Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze najlepszej oferty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące aktualnych promocji w Rankomat.pl

Zapisz się na powiadomienia o Akcji BOOMerang

Zostaw nam swój kontakt, a przypomnimy Ci o zbliżającym się terminie zakończenia promocji. W ten sposób nie stracisz swojej szansy na maksymalną premię.

Formularz kontaktowy

Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie

Dziękujemy za zgłoszenie

Od teraz będziesz cały czas na bieżąco z Akcją BOOMerang.

Opinie o Akcji BOOMerang

Joa Mie
Szybko, profesjonalnie, wszystko w jednym miejscu. Dostałam kupon od znajomego że zniżką 120zł.!!!Opłacało się. Szczerze polecam.Sama też przekazałem kod rabatowy i na konto bankowe dostałam 60 zł. Polecam.
Robert Majewski
Akcja BOOMerang Rankomat bardzo polecam . Będę korzystał z ofert kolejny raz w tym roku.
Henryk Kaźmierczak
Firma Rankomat jest godna zaufania. Profesjonalnie doradza, pomaga znaleźć najlepszą firmę ubezpieczenia samochodu. Kody rabatowe, które są udzielane w odpowiednim czasie po spełnieniu warunków są realizowane pieniężne. Polecam . Solidna firma
Adam
Szybko I sprawnie wybrałem ofertę. Teraz czekam na zwrot za zakup. Obym się doczekał Zwrot przyszedł zgodnie z regulaminem.
Sławek K
Korzystam od dawna i chyba trudno by było znaleźć coś tańszego. Z opcją bumerang cash back trzecią polisę wykupiłem w tym roku i 450 zwrotu. Szybko oddzwaniają. Już chyba nie ma tu uniqua (axa) i przy porównaniu polisa OC w uniqa na ich stronie polisa 1300pln a na rankomacie znalazłem za 599pln i do tego cash back 150pln.
Darek Baton
Super promocja. Super oferty. Warte polecenia dla znajomych

Zamieszczone opinie to wybrane opinie pochodzące z wizytówki marki Rankomat w Google. Rankomat nie weryfikuje tych opinii, ani nie może potwierdzić, czy osoby je zamieszczające faktycznie skorzystały z usług Rankomatu. Jednocześnie Google zastrzega, że nie weryfikuje takich opinii, ale usuwa treści zidentyfikowane jako fałszywe.   

Szczegółowe warunki promocji

Od stycznia kupowanie online opłaca się bardziej! Premiujemy pierwszą polisę kupioną samodzielnie za minimum 400 zł. Klienci, którzy zdecydują się na zakupy z pomocą naszego doradcy z działu Call Center, wciąż mogą odebrać do 600 zł, ale wtedy premia przysługuje od drugiej i trzeciej polisy. Do wyboru pozostaje ubezpieczenie: auta, nieruchomości czy podróży i aż 10 miesięcy, aby sięgnąć po maksymalną pulę!

  • od stycznia 2021 premia w wysokości 50 zł dostępna jedynie dla klientów, którzy samodzielnie zakupią ubezpieczenie online (bez wsparcia doradcy z Działu Call Center)
  • w promocji udział biorą polisy zakupione wyłącznie poprzez kliknięcie w link z oferty dostępnej na stronie Rankomat.pl
  • nawet 600 zł na konto za 3 polisy kupione w Rankomat
  • aż 10 miesięcy na spełnienie warunków i odbiór pieniędzy
  • po swoją premię możesz się zgłosić tylko raz, tzn. wypłata nagrody wyklucza dalszy udział w promocji
  • przy zgłoszeniu wystarczy, że odpowiesz na pytanie: "O czym zapewnia Hubert Urbański w naszej najnowszej kampanii reklamowej?"
  • promocja jest skierowana wyłącznie do nowych klientów, którzy nie posiadają wcześniej zawartych w Rankomat aktywnych umów ubezpieczenia

Tu poznasz regulamin Akcji BOOMerang

Otrzymaną premię wydasz, jak chcesz. W naszej promocji pieniądze się kumulują i jak BOOMerang wracają do Twojej kieszeni!

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego