Nasi Klienci oceniają MACIF Życie TUW na
4,62
Zostaw opinię

Założycielem Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Macif jest francuska Grupa MACIF, jeden z najbardziej znanych na eurpejskim rynku ubezpieczycieli. Czy w Polsce firma również cieszy się popularnośćią i dobrą opinią wśród klientów?

Porównaj ceny ubezpieczeń

Macif oferuje proste i elastyczne produkty ubezpieczeniowe, dzięki czemu klienci mają szansę dopasować polisę do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Firma deklaruje, że kieruje się przejrzystymi i zrozumiałymi zasadami. Czy tego samego zdania są klienci towarzystwa?

Osoby ubezpieczone w Macif podkreślają, ze to rzetelna, sprawnie działająca firma. Oczywiście wśród pozytywnych opinii, są i te negatywne. Klienci jako główną wadę wskazują sukcesywny wzrost składek. A jak jest w rzeczywistości? Najlepszą ocenę firmy możecie wystawić Wy sami. Jeśli więc macie jakiekolwiek doświadczenia związane z Macif, liczymy na Wasze komentarze. Mogą one pomóc innym osobom w poszukiwaniu najlepszego ubezpieczyciela.

Przypominamy również, że w znalezieniu najkorzystniejszej ceny i zakresu ubezpieczenia na życie, bardzo pomocny będzie nasz kalkulator. W kilka minut wyliczy składki polis w różnych towarzystwach.