Nasi Klienci oceniają NNLife TUnŻiR S.A. na
3,04

NNLife TUnŻiR S.A to jedna z największych firm zajmujących się sprzedażą ubezpieczeń na świecie. 

1 sierpnia 2022 nazwa MetLife TUnŻiR S.A. została zmieniona na NNLife TUnŻiR S.A. i działa pod logo Nationale-Nederlanden. To kolejny krok w łączeniu firmy z Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A., które zostanie zakończona na początku 2023 roku. Do tego czasu będą stanowić osobne firmy.

Integracja nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków na klientów. Dotychczasowe umowy ubezpieczenia pozostają aktywne i nie wymagają żadnych zmian.

Porównaj ceny ubezpieczeń

Aby poznać obiektywną opinię o NNLife TUnŻiR S.A., warto zapoznać się z jak największą liczbą jej ocen. Jeśli posiadasz ubezpieczenie w tym towarzystwie, pomóż innym zdobyć wiedzę na jego temat. Jesteś w pełni zadowolony? A może ubezpieczyciel powinien coś poprawić? Opisz wszystkie swoje spostrzeżenia. Twoja opinia jest dla nasz bardzo cenna.

Pamiętaj też, że ofertę ubezpieczenia na życie warto porównać z propozycjami innych towarzystw. Dzięki porównywarce ubezpieczeń zrobisz to już w kilka minut. Sprawdź, czy NNLife TUnŻiR S.A. zaproponuje Ci najkorzystniejszą cenę i zakres polisy.