Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy wszystkie podawane dane w kalkulatorze OC są konieczne?

Informacje, o które prosimy podczas wypełniania formularza kalkulatora OC, są potrzebne naszym Partnerom (towarzystwom ubezpieczeniowym), aby mogły prawidłowo i rzetelnie wyliczyć ceny ubezpieczeń komunikacyjnych. Współpracujemy z kilkunastoma ubezpieczycielami. Każdy z nich posługuje się indywidualnym taryfikatorem i potrzebuje nieco innych danych kierowcy oraz ubezpieczanego pojazdu. W formularzu znajdziesz więc zbiór wszystkich pytań - wypełniasz go tylko jeden raz, a w zamian otrzymujesz zestawienie ofert wszystkich ubezpieczycieli.

Do szybkiego i bezproblemowego wypełnienia poszczególnych pół formularza możesz potrzebować dowodu rejestracyjnego pojazdu. Warto więc go przygotować jeszcze przed przystąpieniam do kalkulacji cen OC i AC.

Dane wymagane przez wszystkich ubezpieczycieli to m.in. marka, model i rok produkcji samochodu oraz informacje dotyczące danych osobowych jego właściciela: data urodzenia, miejsce zamieszkania i rok uzyskania prawa jazdy. Nieobowiązkowo możesz uzupełnić swoje dane o imię, nazwisko i nr PESEL. Dzięki temu otrzymasz wyniki kalkulacji od wszystkich dostępnych w naszej porównywarce ubezpieczycieli (niektóre firmy przedstawiają ofertę wyłącznie po uzupełnieniu tych informacji).

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego