Kupiłeś polisę OC lub OC/AC w Rankomat.pl z polecenia influencera? Wypełnij formularz, wpisz odpowiedni kod i ciesz się MotoZwrotką – 150 zł zostanie zwrócone na Twoje konto. A jeśli do 30 kwietnia odpowiesz na nasze pytanie konkursowe, to możesz dodatkowo wygrać jednego z czterech iPhone’ów 12 pro.

Uwaga!  Konkurs, w którym można było wygrać cztery iPhone’y 12 pro, zakończył się 30 kwietnia 2021 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 17 maja. Jednocześnie nadal możesz otrzymać zwrot 150 zł na Twoje konto, jeśli kupisz polisę OC lub OC/AC w Rankomat.pl z polecenia influencera.

Influence to znaczy wpływ, a wpływ rodzi się z zaufania. Jeśli zaufamy odpowiedniemu poleceniu możemy wybrać najlepsze rozwiązanie, zaoszczędzić pieniądze, a często także odkryć zupełnie nowe miejsca, usługi i produkty. Warto pójść za radą zaufanego influencera, zwłaszcza, gdy ten radzi skorzystać z Rankomatu i pozwala nam zaoszczędzić 150 zł.

O co chodzi z MotoZwrotką?

MotoZwrotka to efekt współpracy porównywarki Rankomat.pl i najlepszych influencerów, twórców popularnych sociali (YouTube, Instagram, Facebook) i często wielbicieli motoryzacji. Zasady są proste, a zwrot pieniędzy gwarantowany. Wszystko mieści się w czterech prostych punktach:

 1. Kupujesz polisę z polecenia influencera
 2. Wypełniasz formularz
 3. Wpisujesz w formularzu właściwy kod
 4. Pieniądze (150 zł) wracają na Twoje konto

Jak wygrać iPhone’a?

Konkurs, który rusza razem z MotoZwrotką to okazja do wygrania jednego z czterech iPhone’ów 12 pro wyposażonego w technologię LiDAR, 5G i chip A14 Bionic.

Telefon, smartfon, iphone, 12 pro

iPhone 12 Pro to aktualnie jeden z najlepszych modeli na rynku. Polecany dla szczególnie wymagających użytkowników. Apple wyposażyło swój smartfon w doskonały Ceramic Shield, który zwiększa jego odporność na upadki. We wnętrzu znajdziemy szybki i wydajny A14 Bionic, którego parametry pozwalają nagrywać w Dolby Vision. Ciekawostką jest również technologii LiDAR, która pozwala mapować otoczenie i na ekranie smartfona umożliwi nam zmianę naszego pokoju w wielkie akwarium.

Marcin Szermański

Redaktor działu GSM na Komórkomat.pl

Jeśli chcesz stać się jednym ze zwycięzców, koniecznie weź udział w konkursie. Wystarczy, że do 30.04 kupisz na Rankomat.pl polisę OC lub OC/AC online (bez wsparcia naszego CC) z linku influencera, zarejestrujesz ją i odpowiesz na proste pytanie konkursowe.


 Z czym Ci się kojarzy nowa reklama Rankomatu?


Kto jest z nami?

Rozpoczynamy współpracę z twórcami pełną parą! Nie zdradzamy jeszcze wszystkich nazwisk i instytucji, ale śledźcie naszą listę, którą sukcesywnie będziemy uzupełniać.

 1. Jest już z nami niezwykle popularny twórca filmów na portalu YouTube Remigiusz Wierzgoń znany też jako reZigiusz albo po prostu Rezi. Koniecznie zajrzyjcie na jego kanał i poszukajcie kodu do MotoZwrotki.
 2. Miło nam również powitać Macieja Orłosia, legendę Teleexpresu, a dziś relizującego się na platformie YouTube i poza nią. Sprawdźcie jego kanał i poszukajcie kodu do MotoZwrotki.
 3. Dołącza też ekipa Wheel with it., którą znają wszyscy wielbiciele motoryzacyjnego kontentu. Nie przestają zaskakiwać swoją kreatywnością na kanale. Sprawdźcie, oni też mają dla Was kod do MotoZwrotki, co pozwoli Wam oszczędzić nawet 150 zł!
 4. Kibiców zainteresuje też nasza współpraca z Footroll. Piłka jest jednym z fundamentów Waszego życia? Ten kanał jest dla Was! Skupiając się na piłce, niezapomnijcie poszukać kodu do MotoZwrotki!
 5. Jest z nami również nieoceniony tester i dziennikarz motoryzacyjny Marek Drives, który na swoim kanale wnikliwie ocenia samochody i motocykle - czasem bardzo poważnie, a czasem z humorem. Tutaj też czeka na Was MotoZwrotka!
 6. Wiemy za kim bardzo tęsknicie! Ania Lucińska czeka na Was na swoim kanale z atrakcyjnym motoryzacyjnym kontentem! Odwiedźcie starą znajomą i dowiedzcie się co w motoryzacyjnym świecie piszczy, a przy okazji sprawdźcie czy i tutaj nie kryje się kod MotoZwrotki!
 7. Obklejanie to nie moda, to styl życia! Dołączył do nas sam Wrapster z jego odlotowym kanałem, na którym przybliża tajniki wrappingu. Sprawdźcie koniecznie, zwłaszcza jeżeli macie w planach zmianę oblicza swojego samochodu! Oglądając kolejne filmiki spróbujcie wypatrzeć kod do naszej, wartej 150 zł, MotoZwrotki!
 8. Footgol TV melduje się na naszym boisku! Niektórzy myślą, że piłka nożna nie ma dla nich tajemnic - błąd! - zawsze ma! Koniecznie wejdźcie na kanał Footgol TV i wejdźcie w świat footballu jeszcze mocniej! A na trybunach poszukajcie koniecznie MotoZwrotki!
 9. Nie wiecie co jeszcze można wycisnąc z Waszego BMW? Koniecznie sprawdźcie kanałPoczciwego Krzysia z jego nieszablonowym podejściem do tematu! A wśród filmowego kontentu poszukajcie swojej MotoZwrotki!
 10. Chcielibyście spojrzeć czasem na motoryzację z innej strony? Nieco bardziej kameralnie? No to właśnie macie okazję bo kanałKameralnie także jest z nami. Koniecznie sprawdźcie jak można mówić o motoryzacji troszkę inaczej, a także poszukajcie wśród kontentu swojego kodu do MotoZwrotki!
 11. Jeśli zastanawialiście się czasem: co to się tam dzieje na tej wsi? I chcielibyście na swoje pytanie znaleźć odpowiedź, to koniecznie odwiedźcie kanał Bardowscy, którzy jak nikt inny pokażą Wam wspaniałą polską wieś! A wśród materiałów poszukajcie też kodu do MotoZwrotki i zainkasujcie 150 zł zwrotu z polisy!
 12. Dołączył do nas także Dawid Frank z potężną porcją kontentu na swoim youtubie. Na tym kanale każdy znajdzie coś dla siebie! Mrówki, motoryzacja, triki, eksperymenty i diy... Wśród całego tego dobra, spróbujcie też odnaleźć naszą MotoZwrotkę!
 13. Interesują was finanse, pieniądze i związane z nimi ciekawostki? Dobrze trafiliście! KanałDla Pieniędzy z lekkością wprowadzi Was w świat małej i dużej forsy, pokaże trochę finansowych trików, sprawdzi kto zarabia najwięcej i gdzie kupuje się najtaniej. Klikajcie i szukajcie naszej MotoZwrotki!
 14. Buba Montuje to wypełniony świetnym kontentem kanał dla wielbicieli szybkiej jazdy i majsterkowania. Sprawdza, objaśnia i bawi świat tuningu. Tutaj też szukajcie naszej MotoZwrotki!
 15. Zastanawiacie sie czasem jakie są najdroższe samochody? Albo ile wzrostu mają najwyżsi ludzie? A może chcecie wiedzieć jakie są najdroższe domy w Polsce? Kanał TOP10Wszystkiego jest odpowiedzią na Wasze pytania! Sprawdźcie koniecznie najciekawsze rankingi i poszukajcie wśród nich kodu do MotoZwrotki, a 150 zł może wrócić do Was przy zakupie polisy!

A niebawem poznacie kolejnych twórców, którzy wspierają MotoZwrotkę!

Jak skorzystać z MotoZwrotki?

 1. Kup polisę z polecenia influencera
 2. Wypełnij formularz
 3. Wpisz w formularzu właściwy kod influencera
 4. Pieniądze (150 zł) wracają na Twoje konto

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Czy konkurs łączy się z innymi promocjami?

  Nie. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
 2. Czy kod konkretnego influencera można wykorzystać przy zakupie tylko jednej polisy?

  Promocja dedykowana jest dla nowych klientów, którzy nie mają aktywnej polisy w Rankomacie w momencie zakupu polisy OC.
 3. Do kiedy obowiązuje MotoZwrotka?

  MotoZwrotka nie ma w tym momencie wyznaczonego terminu zakończenia akcji. Konkurs, w którym można wygrać iPhone’a trwa do 30.04 i w tym czasie można rejestrować zakupione polisy.