Nasi Klienci oceniają Pru na
2,81

Opinie klientów o danym towarzystwie ubezpieczeniowym są najlepszym źródłem informacji o działaniu firmy. Jakie oferuje produkty, ceny, czy sprawnie realizuje wypłatę odszkodowanie? To wszystko bardzo pomaga wybrać odpowiedniego ubezpieczyciela. A jak oceniane jest towarzystwo Prudential?

Porównaj ceny ubezpieczeń

Prudential zyskał w Polsce ogromną popularność dzięki szeroko zakrojonej kampanii reklamowej. Klienci kojarzą markę głównie z bohaterem reklamy telewizyjnej i z nim się utożsamiają. Sprawia to, że firma zbliża się do klienta i zyskuje jego dużą przychylność. Warto jednak pamiętać, ze marketing to nie wszystko. Najważniejsze są rzeczywiste opinie ubezpieczonych.

Jeśli posiadasz polisę w Prudential i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami, zachęcamy do dodawania komentarzy. Każda informacja może być przydatna dla potencjalnych klientów firmy. Napisz, z czego jesteś zadowolony lub co Twoim zdaniem wymaga poprawy.

Pamiętaj również o porównaniu oferty Prudential z innym towarzystwami. W przypadku ubezpieczenia na życie, warto kierować się nie tylko ceną, ale głównie zakresem polisy.