Nasi Klienci oceniają 4Life Direct na
4,13

4life Direct to pośrednik ubezpieczeniowy, który specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń na życie kanałem direct. Jak w opinii klientów firma wypada na tle innych towarzystw? 

Porównaj ceny ubezpieczeń

Towarzystwo od wielu lat działa na rynkach ubezpieczeniowych na całym świecie. Klienci cenią je głównie za zrozumiałe i proste produkty oraz bezpośredni kontakt. Firma przyciąga klientów głównie możliwością zakupu bezterminowego ubezpieczenia na życie osobom nawet do 85. roku życia, bez względu na stan zdrowia. 

4life Direct jest towarzystwem zaangażowanym społecznie. Wspiera finansowo Organizacje Pożytku Publicznego. W 2015 roku ubezpieczyciel został jednym z laureatów programu Firma Przyjazna Klientowi.

Oczywiście, aby obiektywnie ocenić firmę i jej stosunek do klientów, najbardziej miarodajnie są właśnie ich opinie. Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat działalności 4life Direct, które mogą okazać się bardzo pomocne dla osób szukających dla siebie najlepszej polisy.

Jeśli rozważasz zakup polisy w 4life Direct, porównaj ją z ofertami innych towarzystw w kalkulatorze ubezpieczeń na życie. Tylko zestawienie propozycji różnych ubezpieczycieli da Ci możliwość wyboru najbardziej korzystnego ubezpieczenia.