Nasi Klienci oceniają ERGO na
3,72
Zostaw opinię

Towarzystwo specjalizujące się w sprzedaży ubezpieczeń turystycznych w ponad 20 krajach na całym świecie. Czy doświadczenie firmy i bogata oferta produktów ubezpieczeniowych przekłada się na zadowolenie jej klientów? 

Porównaj ceny ubezpieczeń podróżnych

ERV umożliwia zakup polisy indywidualnej, rodzinnej lub grupowej, na wyjazd prywatny i podróż służbową. Każdego roku firma ubezpiecza ponad 2 miliony osób w Polsce

Jako duży plus towarzystwa klienci wskazują współpracę z dużą liczbą biur podróży, dzięki czemu polisa na wakacyjny wyjazd może zostać zakupiona za pośrednictwem touroperatora. Ubezpieczyciel posiada własną, rozbudowana sieć assistance, która zapewnia pomoc 24 godziny, 7 dni w tygodni.

Towarzystwo jest partnerem konkursu Travelery Festiwalu Podróżników National Geographic. Współpracuje z blogerami podróżniczymi i zachęca do bezpiecznego podróżowania. 

Wyjechałeś kiedyś w podróż z polisą ERV? Ubezpieczyciel sprawdził się w trudnej sytuacji? A może nie byłeś do końca zadowolony? Dodaj komentarz, opisujący swoje doświadczenia. Sprawdź także ofertę ubezpieczeń innych towarzystw, korzystając z naszego kalkulatora.