Nasi Klienci oceniają Nationale-Nederlanden na
2,00

Towarzystwo Nationale-Nederlanden działa w Polsce od ponad dwudziestu lat i jest rozpoznawalną marką na naszym rynku. Czy przez ten czas ubezpieczyciel zyskał przychylność swoich klientów?

Porównaj ceny ubezpieczeń

Towarzystwo cieszy się dużą popularnością ze względu na proste i zrozumiałe dla klientów produkty oraz działalność społeczną. Firma angażuje się w akcje dotyczące zdrowia i jakości życia Polaków. Z pewnością wpływa to na pozytywny obraz ubezpieczyciela. Jak w przypadku każdej firmy, ma ona również grono niezadowolonych klientów, którzy jako główny problem wskazują przeciągający się proces likwidacji szkody. 

Aby obiektywnie ocenić działalność firmy warto jednak zapoznać się z jak największą liczbą opinii na jej temat. Jeśli posiadasz polisę w Nationale-Nederlandem podziel się swoimi spostrzeżeniami z innym użytkownikami. Twoja ocena może im pomóc w wyborze odpowiedniego ubezpieczyciela.

Warto także pamiętać, że wybierając ubezpieczenie na życie, najlepiej zdobyć jak najszerszą wiedzę o dostępnych na rynku produktach i ich cenach. Nie musisz sam szukać informacji. Wystarczy, że skorzystasz z porównywarki ubezpieczeń, która już w kilka minut wyliczy dla Ciebie ceny polis w różnych towarzystwach.