Nasi Klienci oceniają You Can Drive na
2,34
Zostaw opinię

Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia OC, również oferta AC przygotowywana została dla kierowców młodych i niedoświadczonych. Autocasco w You Can Drive jest bardzo nietypowe, ponieważ posiada dodatkowe zapisy w umowie, których na próżno szukać w innych towarzystwach...

Porównaj ceny ubezpieczenia AC »

Pełne autocasco

Ubezpieczenie AC w You Can Drive obejmuje zarówno sam pojazd jak i jego wyposażenie, zarówno to standardowe, jak i na życzenie klienta - dodatkowe. Samochód nie może być jednak starszy niż 12 lat.

Ważne jest przede wszystkim to, że praktycznie każdy zapis można odpowiednio regulować. Można posiadać 20% udziału właśnie w przypadku szkód powstałych podczas nocnej jazdy pojazdem w weekendy, ale z własnej kieszeni nie dopłacać niczego, w przypadku kradzieży samochodu. Bardzo ważne jest również to, że w przypadku wyboru wersji naprawy nawet dla 9-letniego pojazdu, jest możliwość wyboru opcji warsztatowej lub kosztorysowej. Samochody starsze są już naprawiane na podstawie wyceny rzeczoznawcy.

Sprawdź Ogólne Warunki Ubezpieczenia AC w You Can Drive

Minicasco

Ubezpieczenie zapewniające ochronę dla kierowców, których nie stać na pełne AC lub takich, którzy najbardziej obawiają się kradzieży lub całkowitego zniszczenia pojazdu. Minicasco w You Can Drive obejmuje swoim zakresem właśnie takie szkody, które spowodują, że auto nie będzie nadawało się już do użytku, a jego naprawa nie będzie opłacalna.

Z tego ubezpieczenia, również mogą skorzystać jedynie właściciele samochodów, których wiek nie przekracza 12 lat, a wartość jest nie mniejsza niż 8 tys. zł i nie większa niż 15 tys. zł. Istnieje również możliwość zabezpieczenia samochodu o większej wartości, jednak wtedy należy posiadać wymagane zabezpieczenia antykradzieżowe.

Zarówno w przypadku autocasco, jak i minicasco, należy pamiętać o wyłączeniach od odpowiedzialności, czyli sytuacjach w których ubezpieczyciel ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania. Można do nich zaliczyć m.in.:

  • prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu,
  • prowadzenie bez prawa jazdy,
  • wykorzystywanie samochodu jako narzędzia przestępstwa.

Sprawdź Ogólne Warunki Minicasco w You Can Drive
 

Porównaj ceny ubezpieczenia AC »