Każdy kierowca posiadający samochód zobowiązany jest do posiadania obowiązkowego ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Obowiązek tan narzucony jest przez ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK. Jaką ofertę OC posiada towarzystwo You Can Drive?

Porównaj ceny ubezpieczenia OC »

Dokument OC określa wszelkie kwestie dotyczące ochrony, jak np. warunki zawierania i rozwiązywania umowy, a także wypłaty odszkodowań. Ochrona ta obejmuje szkody wyrządzone osobom trzecim, w przypadku spowodowania kolizji lub wypadku na drodze.

Sporym utrudnieniem związanym z OC, zwłaszcza w przypadku młodych kierowców, jest cena takiego ubezpieczenia. Zależy ona od wielu czynników, jednak młody wiek i brak doświadczenia w prowadzeniu pojazdu, w znacznym stopniu wpływają na podwyższenie składki OC. W You Can Drive, oferowane produkty są skierowane właśnie do takich użytkowników dróg. Nie chodzi jedynie o wyróżnianie osób młodych, ale kierowanie ofert tylko do nich. Sam koszt ubezpieczeń też pozostaje na interesującym poziomie, jednak zakupić mogą je jedynie kierowcy, których wiek nie przekracza 30 lat.

Nasi Klienci oceniają You Can Drive na
3,17