Nasi Klienci oceniają You Can Drive na
4,36
Zostaw opinię

Każdy kierowca posiadający samochód zobowiązany jest do posiadania obowiązkowego ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Obowiązek tan narzucony jest przez ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK. Jaką ofertę OC posiada towarzystwo You Can Drive?

Porównaj ceny ubezpieczenia OC »

Dokument OC określa wszelkie kwestie dotyczące ochrony, jak np. warunki zawierania i rozwiązywania umowy, a także wypłaty odszkodowań. Ochrona ta obejmuje szkody wyrządzone osobom trzecim, w przypadku spowodowania kolizji lub wypadku na drodze.

Sporym utrudnieniem związanym z OC, zwłaszcza w przypadku młodych kierowców, jest cena takiego ubezpieczenia. Zależy ona od wielu czynników, jednak młody wiek i brak doświadczenia w prowadzeniu pojazdu, w znacznym stopniu wpływają na podwyższenie składki OC. W You Can Drive, oferowane produkty są skierowane właśnie do takich użytkowników dróg. Nie chodzi jedynie o wyróżnianie osób młodych, ale kierowanie ofert tylko do nich. Sam koszt ubezpieczeń też pozostaje na interesującym poziomie, jednak zakupić mogą je jedynie kierowcy, których wiek nie przekracza 30 lat.