Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp
TUW

TUW - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

TUW działa na polskim rynku od 1992 w formie prawnej Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Firma posiada blisko 100 placówek na terenie całego kraju, w każdym województwie. Towarzystwo posiada w ofercie wszystkie rodzaje ubezpieczeń majątkowych, a umowy zawierane są na korzystnych dla klientów warunków z atrakcyjną składką.

TUW oferuje pełne wsparcie posiadaczom pojazdów mechanicznych. W sprzedaży dostępne są policy OC, AC, NNW czy Assistance. Towarzystwo posiada bogatą sieć partnerów - warsztatów naprawczych oraz wypożyczalni samochodów. 

Ubezpieczenie samochodu

car

TUW zapewnia pełną ochronę ubezpieczeniową pojazdów. W ofercie towarzystwa dostępne są obowiązkowe polisy OC oraz dodatki rozszerzające ochronę: AC, Assistance, NNW, AutoSzyby.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

home

TUW oferuje dwa warianty ubezpieczenia nieruchomości. W zależności od wybranego pakietu ochroną mogą zostać objęte domy, mieszkania oraz budynki w budowie. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w TUW

Umowę OC możesz wypowiedzieć wyłącznie w kilku ściśle określonych przypadkach. Aby formalności związane z ewentualnym wypowiedzeniem umowy w TUW zredukować do minimum, zapoznaj się z poniższymi informacjami.   

Po wystąpieniu szkody, warto zgłosić się do ubezpieczyciela jak najszybciej, by ten rozpoczął proces likwidacji szkody. Jak to zrobić? TUW daje swoim klientom trzy możliwości. 

W 2020 roku do TUW TUW lub za pośrednictwem innej instytucji wpłynęły 8543 skargi od osób ubezpieczonych w tym towarzystwie. To o 981 skarg mniej niż w 2019 roku. Na jakim miejscu stawia to TUW w rankingu najlepszych ubezpieczycieli?

Inne ubezpieczenia w TUW

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie, które musi być należycie zabezpieczone. TUW proponuje ubezpieczenie BEZPIECZNA RODZINA oraz BEZPIECZNY DOM W BUDOWIE, które obejmą Twoją nieruchomość kompleksową ochroną. 

Sprawdź opinie o TUW i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają TUW na
1,69
Opinie o TUW
Dane teleadresowe TUW

CENTRALA:
ul. H. Raabego 13 02-793 Warszawa
tel. 22 649-73-87
fax. 22 649-73-89
e-mail: tuw@tuw.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego