Nasi Klienci oceniają TUW na
2,07
Zostaw opinię

Ubezpieczenie Assistance zapewnia poczucie komfortu i zwiększa bezpieczeństwo podcza podróży. W razie awarii lub wypadku, poszkodowany może liczyć na wsparcie towarzystwa.

Polisa Assistance w TUW dostępna jest w trzech wariantach:

  • Standard - dodawany bezpłatnie do OC i AC. Gwarantuje pomoc informacyjną oraz holowanie po wypadku lub naprawę auta na miejscu zdarzenia. W tym wariancie dostępne jest również auto zastępcze na 3 doby. Polisa obowiązuje na terenie Polski.
  • Premium - zapewnia dodatkową pomoc serwisową. Ubezpieczony może liczyć, że polisa zadziała nie tylko w razie wypadku, ale także awarii. W przypadku szkody w podróży, właściciel pojazdu może liczyć na zakwaterowanie w hotelu, auto zastępcze lub zorganizowanie transportu do celu podróży.
  • Superior - najbardziej rozbudowana wersja ubezpieczenia Assisatnce w TUW. Zawiera wszystkie świadczenia ujęte w powyższych polisach, zwiększając ich limity kwotowe oraz pomoc na dłuższy czas (auto zastępcze do 10 dni, zakwaterowanie w hotelu na 4 doby).

Assiatnce w TUW obowiązuje w Polsce, na terenie Unii Europejskie oraz w terytorium Unii Europejskiej, Islandii, Szwajcarii, Norwegii, Albanii, Czarnogórze, Serbii, Macedonii, Bośni i Hercegowinie.
Aby poszkodowany mógł skorzystać z pomocy w ramach Assistance, musi zgłosić szkodę w ciągu 12 godzin od jej wystąpienia.