Nasi Klienci oceniają Wiener na
3,63
Zostaw opinię

Kupując ubezpieczenie OC w Gothaer zapewniamy sobie szereg dodatkowych usług Assistance. Co bardzo istotne, na podstawową pomoc drogową możemy liczyć nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju (na terenie Europy).

Towarzystwo Gothaer zmienia logo i nazwę na Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group. Pojawią się one w komunikacji firmy na przełomie czerwca i lipca.

Porównaj ceny OC w 16 firmach »

Bezpłatne ubezpieczenie Auto Assistance Podstawowy zapewnia pomoc, gdy pojazd zostanie uszkodzony w wyniku wypadku lub kolizji. Kierowca otrzyma wsparcie w postaci uruchomienia pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowania, udzielenia niezbędnych informacji o warsztatach i pomocy drogowej, wynajęciu pojazdu zastępczego na jeden dzień oraz przewiezienia zwierzęcia znajdującego się w pojeździe do lecznicy lub wskazanego przez ubezpieczonego miejsca.

Ubezpieczenie OC w Gothaer to nie tylko ochrona pojazdu na terenie kraju, ale także możliwość zakupienia Zielonej Karty (ZK). Za niewielką kwotę można zapewnić sobie finansowe bezpieczeństwo i chronić swój majątek w sytuacji spowodowania szkody poza granicami Polski. Nie wszędzie jednak ZK jest potrzebna. Jeśli miejscem docelowym podróży są kraje Unii Europejskiej, w zupełności wystarczy posiadanie zwykłego certyfikatu, potwierdzającego zawarcie OC w Gothaer.

Bezpośrednia likwidacja szkód (BLS) również w Gothaer

Od 11 maja 2015 roku towarzystwo Gothaer dołączyło do grona ubezpieczycieli, którzy umożliwiają swoim klientom likwidację szkody z OC w ramach usługi BLS (bezpośredniej likwidacji szkód). Zarówno obecni posiadacze polisy OC w Gothaer, jak i nowi ich właściciele będą mogli zgłosić szkodę do swojego ubezpieczyciela, nawet wtedy, gdy sprawca zdarzenia zawarł umowę OC w innym towarzystwie.
O szczegółach BLS w Gothaar przeczytasz tutaj.

Jeśli znasz ofertę Gothaer powinieneś ją porównać z konkurencyjnymi firmami. W naszym serwisie znajdziesz propozycje 16 ubezpieczycieli, dzięki czemu szybko obliczysz, czy znajdziemy dla Ciebie lepsze rozwiązanie niż to, które otrzymałeś od Gothaer.

Jak widzisz, mając ofertę od Gothaer, w prosty sposób porównasz tę propozycję z kilkunastoma innymi – z czystym sumieniem będziesz mógł zadecydować, która oferta jest dla Ciebie najkorzystniejsza.