Nasi Klienci oceniają mtu24.pl na
2,78
Zostaw opinię

Ponieważ wszystkie polisy odpowiedzialności cywilnej regulowane są przez jedną ustawę, nie ma obaw, że wysokość składki ubezpieczenia OC przełoży się na jakość usługi podczas likwidacji szkody.

Porównaj ceny OC/AC »


Ubezpieczenie OC w MTU24 zapewnia takie samo zabezpieczenie pojazdu, jak każda inna ochrona odpowiedzialności cywilnej.

Pamiętaj, że wysokość składki za OC może być bardzo zróżnicowana w każdym zakładzie ubezpieczeń i jest zależna od jego oceny ryzyka ubezpieczeniowego. Każdy właściciel pojazdu ma inną historię ubezpieczeniową (np. wypracowane zniżki za bezszkodową jazdę lub przeciwnie - zwyżki za spowodowane szkody). Liczy się także wiek kierowcy, miejsce zamieszkania i to, jaki pojazd jest w jego posiadaniu (głównie moc i pojemność silnika). Dlatego nie możemy z góry zakładać, że to właśnie MTU24 ma dla Ciebie najtańszą propozycję obowiązkowego ubezpieczenia OC. Sprawdź w naszej porównywarce, jak jego oferta wypada w porównaniu ze składkami innych towarzystw.

Porównałeś ceny polis w innych firmach ubezpieczeniowych? Czy MTU24 pozwala spełnić obowiązek posiadania polisy OC za stosunkowo niewielką kwotę? Jeżeli tak - niska cena polisy OC w MTU24 może stanowić zachętę do zakupu dodatkowej ochrony samochodu.

Podczas zawierania umowy OC w MTU24 możesz nabyć dobrowolne ubezpieczenie:

  • Assistance- z pomocą na drodze po unieruchomieniu pojazdu i licznymi świadczeniami dodatkowymi,
  • NNW - ubezpieczenie kierowcy i pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków.


MTU24 proponuje Ci również dodatkową ochronę szyb samochodowych i AC mini - obejmujące swoim zakresem szkodę całkowitą i kradzież ubezpieczonego pojazdu.