Nasi Klienci oceniają mtu24.pl na
2,16
Zostaw opinię

Każdy, kto ceni sobie ciepło domowego ogniska, szuka takiego ubezpieczenia mieszkania lub domu, które zabezpieczy go w każdej sytuacji - nawet tej nieprzewidzianej i nieprzyjemnej. Należy do nich miedzy innymi kradzież i uszkodzenie mienia - swojego oraz osób trzecich. Towarzystwo mtu24.pl, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, proponuje kompleksowe ubezpieczenie.

Porównaj 4 najlepsze polisy »

Przykład ubezpieczenia domu i mieszkania w mtu24.pl

Ponieważ towarzystwo mtu24.pl proponuje jedynie 2 warianty ubezpieczenie, sam zakres polisy nie jest tak bogaty, jak w przypadku innych firm. Jeśli jednak najważniejsze co chce się chronić to dom i jego wyposażenie, warto zapoznać się z propozycję mtu24.pl. Dla obliczenia cen orientacyjnych przyjmujemy zawsze dom wraz z wyposażenie, dlatego też podana cena odnosi się do pakietu rozszerzonego.

Wartość ruchomości

Wartość nieruchomości

Cena ubezpieczenia

80 tys.500 tys.746 zł na rok
80 tys.450 tys.664 zł na rok

Informacje dodatkowe

 • do wyboru są 2 warianty ubezpieczenia

 • maksymalna suma ubezpieczenia murów wynosi 1 mln zł

 • w pakiecie podstawowym ochroną objęte są jedynie mury oraz elementy stałe budynku,

Dodatki za dopłatą

 • wraz z wyborem pakietu rozszerzonego wzrasta również cena ubezpieczenie. W wyższym wariancie dodane jest ubezpieczenie wyposażenia domu oraz OC w życiu prywatnym.

Ubezpieczenie mieszkania w mtu24.pl dostępne jest w pakiecie podstawowym lub rozszerzonym:

 • Wariant Podstawowy - chroni mieszkanie i dom jednorodzinny (tj. mury, urządzenia techniczne, elementy wykończenia i pomieszczenia przynależne) od zniszczenia i uszkodzenia w wyniku pożaru, uderzenia pioruna, wybuchu, upadku statku powietrznego, gradu, powodzi, huraganu, lawiny, uderzenia pojazdu, przepięcia, zalania i wandalizmu.
  Również w tym wariancie zabezpieczone zostały stałe elementy mieszkania lub domu jednorodzinnego, od rozboju i kradzieży z włamaniem;
   
 • Wariant Rozszerzony - dodatkowo chroni mienie ruchome (od zniszczenia, uszkodzenia, utraty) i zawiera odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym (szkody w mieniu i na osobie);

OC w życiu prywatnym mtu24.pl ma bardzo obszerny zakres ochrony i obejmuje między innymi odpowiedzialność za:

 • szkody wyrządzone osobom trzecim podczas użytkowania mienia (np. zalanie sąsiada),
 • szkody wyrządzone przez dzieci lub zwierzęta domowe Ubezpieczonego,
 • skutki szkód związanych z uprawianiem sportu.

Szczegóły ubezpieczenia mieszkania i domu w mtu24.pl znajdują się na stronie internetowej mtu24.pl, w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Pakiet Majątkowy.