Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » HDI

HDI logo

Towarzystwo HDI Ubezpieczenia należy obecnie do TUiR „Warta” S.A. i jest częścią Grupy Tanlanx, która jest jednym z największych ubezpieczycieli w Europie i na świecie. W Polsce firma HDI obecna jest od roku 2002, kiedy przejęła TU Samopomoc S.A. i przekształciła je w HDI Samopomoc TU S.A. Kilka lat później nazwa znów zostaje zmieniona na HDI Asekuracja TU S.A., a w roku 2012 następuje przejęcie przez towarzystwo Warta.


Obecnie więc HDI Ubezpieczenia nie jest samodzielnym towarzystwem, a znakiem towarowym, pod którym TUiR Warta, oferuje dla swoich klientów ubezpieczenia indywidualne oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nie oznacza to jednak, że nie posiada w swojej ofercie interesujących propozycji dla tych, którzy poszukują dobrego ubezpieczenia. W HDI można zabezpieczyć nie tylko swój pojazd oraz osoby w nim podróżujące, ale ubezpieczyć swój dom lub swoją podróż.


Podstawowa polisa HDI – OC

Ochrona OC, jest najbardziej podstawowym ubezpieczeniem, które ma obowiązek posiadać każdy właściciel pojazdu. Nie zawsze jednak oznacza to jedynie zwykłą polisę od odpowiedzialności cywilnej. HDI stworzyło dodatkowy produkt, w ramach którego, każdy decydujący się na niego klient, posiadać będzie dodatkowe ubezpieczenia oraz ochronę swoich zniżek. Warto więc sprawdzić, jakie korzyści przyniesie posiadanie ubezpieczenia OC w HDI

Co ubezpieczysz w ramach AC w HDI?

Ubezpieczenie autocasco w HDI, podobnie jak w przypadku OC, pomyślane zostało tak, aby każdy kierowca mógł znaleźć ciekawą ofertę. Do wyboru są opcje likwidacji szkody, a także szeroka gama ubezpieczeń dodatkowych, które można zakupić wraz z polisą AC, aby zwiększyć zakres ochrony pojazdu
Sprawdź szczegóły ochrony AC w HDI


Ochrona za granicą – zielona karta w HDI

Podczas wyjazdów za granicę własnym samochodem warto pamiętać, że nie wszystkie kraje uznają polisę OC zakupioną w Polsce. Dlatego właśnie dobrze pomyśleć wcześniej o zielonej karcie, która bezpłatnie może zostać przesłana, do każdego klienta HDI, który podczas wyjazdu będzie takiego dokumentu potrzebować.


Ochrona kierowcy i pasażerów – NNW w HDI

NNW jest ważne zwłaszcza dla kierowcy pojazdu, który będąc sprawcą zdarzenia drogowego, nie jest chroniony polisą OC. Jednak każda dodatkowa, finansowa pomoc, będzie ważna dla osoby poszkodowanej, dlatego też dobrze pomyśleć o pasażerach. W HDI można zakupić ubezpieczenie zarówno jedynie dla kierowcy, pasażerów lub też zabezpieczyć się na wypadek poważniejszego zdarzenia.
Szczegóły ubezpieczenia NNW w HDI

Assistance w HDI

Pomoc na drodze, czyli assistance, może okazać się nieoceniona, zwłaszcza gdy pojazd odmówi posłuszeństwa, kiedy jest się daleko zarówno od domu, jak i najbliższego warsztatu. Warto mieć w ramach ubezpieczenia ASS, aby nie martwić się takimi rzeczami. W HDI każdy właściciel pojazdu może wybrać odpowiedni zakres ochrony i płacić jedynie za to, co może być naprawdę przydatne.
Sprawdź zakresy i warunki assistance w HDI


Ubezpieczenie podróży w HDI

Udając się zarówno na krótki urlop, jak i na długie wakacje, każdy chce w pełni cieszyć się wolnym czasem i spędzać go na zabawie i rozrywkach. Wypadki jednak chodzą po ludziach i nigdy nie wiadomo, co może się na wakacjach przytrafić. Z ubezpieczeniem podróży w HDI można spokojnie odpoczywać i niczym się nie martwić
Więcej o ubezpieczeniu turystycznym w HDI

Ochrona mieszkania lub domu w HDI

Coraz bardziej popularnym ubezpieczeniem jest ochrona domu lub mieszkania. Zabezpieczenie majątku jest ważną sprawą i warto świadomie wybrać odpowiednią polisę. W HDI można decydować między podstawowym, a rozszerzonym zakresem. Dzięki temu ubezpieczenie można dobrać najbardziej optymalnie zarówno w stosunku do oczekiwać, jak i możliwości finansowych.
Więcej o ochronie domu lub mieszkania w HDI

Zgłoszenie szkody w HDI

Szybki i intuicyjny system zgłaszania szkody dzięki internetowemu formularzowi, dostępnemu na stronach HDI, przyspiesza całą procedurę. Wszystko można załatwić w ciągu kilku minut i maksymalnie skrócić całą procedurę likwidacji szkody. Przeczytaj jak zgłosić szkodę w HDI

Wypowiedz OC lub AC w HDI

Łatwe załatwienie wszelkich formalności związanych z rozwiązaniem umowy jest ważną cechą dobrej firmy. W HDI wszystko można załatwić bardzo, a w dodatku wybranym przez siebie sposobem.
Sprawdź, jak wypowiedzieć umowę OC lub AC

Opinie o HDI

Zanim zadecydujemy, czy warto zakupić polisę w HDI, dobrze zapoznać się z opiniami, jakie na temat ubezpieczyciela, mają obecni lub byli klienci. Jeśli równiez i Wy korzystaliście z usług HDI, to warto pomóc w podjęciu decyzji innym osobom i wyrazić swoje zdanie.
Przeczytaj opinie o HDIDane kontaktowe

Centrala HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Al. Jerozolimskie 133A
02 – 304 Warszawa
Kontakt do Centrali Spółki: info@hdi-asekuracja.pl
Strona internetowa: http://www.hdi-asekuracja.pl

Siedziba firmy na mapie:


Wyświetl większą mapę


Zobacz też:

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego
Array
(
  [oc-ac] => Array
    (
      [phone] => 22 270 00 00
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [travel] => Array
    (
      [phone] => 22 463 80 50
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [household] => Array
    (
      [phone] => 22 417 11 40
      [work-time] => pon.- pt. - 09.00-17.00
    )

)