Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
HDI

HDI Asekuracja – ubezpieczenia z polską tradycją i niemiecką solidnością

Towarzystwo HDI Ubezpieczenia działa na polskim rynku od 2002 roku. Obecnie należy do TUiR „Warta” S.A. i jest częścią Grupy Talanx, która jest jednym z największych ubezpieczycieli w Europie i na świecie.

HDI nie jest samodzielnym towarzystwem, jednak posiada w swojej ofercie wiele interesujących propozycji dla tych, którzy poszukują dobrego ubezpieczenia. W HDI można zabezpieczyć nie tylko swój pojazd oraz osoby w nim podróżujące, ale także objąć ochroną swój dom lub ubezpieczyć podróż.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

HDI oferuje standardowe OC komunikacyjne, także w korzystnych pakietach z ochroną zniżek oraz dodatkowe polisy. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

HDI oferuje produkt "Polisa Podróż Plus". Dostępny jest on w dwóch wariantach – podstawowym i dodatkowym.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

W HDI ochroną mogą zostać objęte nieruchomości zarówno w trakcie budowy, jak i te już zamieszkane.

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w HDI

Coraz więcej osób wie, czym jest ubezpieczenie assistance. Nadal większość posiadaczy usług pomocowych kojarzy je przede wszystkim z ubezpieczeniem samochodu. Taką odpowiedź według danych z raportu Europ Assistance podaje ok. 90% ubezpieczonych. W dalszej kolejności pojawiają się ubezpieczenia medyczne, na życie i domowe. Jak prezentuje się ubezpieczenie assistance w HDI? Czy warto kupić? 

Masz zamiar wypowiedzieć umowę OC lub AC w HDI? Chcesz dowiedzieć się jakimi sposobami możesz tego dokonać i jak długo będzie trwała cała procedura? Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się więcej, a jeśli jeszcze nie wybrałeś nowego towarzystwa ubezpieczeń to porównaj oferty różnych firm w naszym kalkulatorze.

Ochrona autocasco w HDI, podobnie jak w przypadku OC, podzielona jest na 2 pakiety: HDI AC i HDI AC Turbo. Ubezpieczenie oparte jest na formule all risks, czyli od wszystkich ryzyk, których nie wykluczają ogólne warunki ubezpieczenia (OWU).

Ubezpieczenie OC jest polisą, która ma dokładnie taki sam zakres w każdym towarzystwie. Jej zapisy są reguluje ustawa z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUG. Towarzystwo HDI proponuje jednak dodatkowe udogodnienia dla wszystkich kierowców, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia OC.

Inne ubezpieczenia w HDI

Ubezpieczenie turystyczne dedykowane jest osobom, które bez względu na to, w jaką podróż się wybierają, potrzebują dobrego ubezpieczenia, które zapewni maksymalną ochronę. Polisa HDI Podróż Plus dostępna jest w dwóch wariantach – podstawowym i dodatkowym.

Ochrona domu lub mieszkania w HDI może zostać zawarta dla obiektów zarówno w trakcie budowy, jak i tych, które już są zamieszkane. W zależności od indywidualnych preferencji i tego, od jakiego ryzyka szczególnie właściciel mieszkania chce chronić swój dobytek.

Zgłoszenie szkody, zarówno komunikacyjnej, jak i z tytułu innych polis, jest możliwe w HDI za pomocą formularza internetowego. Dostępny jest on na tej stronie i w łatwy oraz czytelny sposób informuje co należy posiadać, a także co trzeba wpisać, aby prawidłowo powiadomić o szkodzie.

Sprawdź opinie o HDI i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają HDI na
4,04
Opinie o HDI
Dane teleadresowe HDI

Centrala HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Al. Jerozolimskie 133A
02 – 304 Warszawa

Adres e-mail do centrali:
nfo@hdi-asekuracja.pl
 

Strona internetowa:
www.hdiubezpieczenia.pl
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego