Nasi Klienci oceniają HDI na
4,04
Zostaw opinię

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, ma za zadanie chronić zarówno kierowcę danego pojazdu, jak i jego pasażerów i to nie tylko wtedy, gdy zostaną oni poszkodowani w wypadku drogowym.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC z NNW »

Ubezpieczenie NNW w HDI zapewnia wypłatę odszkodowania zarówno, jeśli do uszczerbku na zdrowiu dojdzie w wyniku wypadku, jak i przy innych czynnościach. Ich przykładem jest np. załadunek i rozładunek pojazdu lub wypadek, który miał miejsce podczas postoju na trasie podróży. Dodatkową zaletą wyboru tego typu ochrony w HDI jest to, że istnieje możliwość wyboru dodatkowej opcji, jaką jest Bezpieczna Rodzina. Pakiet ten gwarantuje bardzo wysokie wypłaty, na wypadek nieszczęśliwego wypadku kierowcy i zapewni dla jego rodziny odpowiednie zabezpieczenie finansowe, do nawet 180 tys. zł.

Kwota na jaką ubezpieczony będzie sam kierowca, a na jaką jego pasażerowie, może się znacznie różnić. Osoba prowadząca pojazd może liczyć na świadczenia w wysokości 100 tys. lub 150 tys. zł. W przypadku innych podróżnych suma ubezpieczenia może zostać ustanowiona na poziomie 5, 10, 15 lub nawet 30 tys. zł Ważną rzeczą jest, że kwota ta przysługuje każdemu z jadących pasażerów.