Nasi Klienci oceniają HDI na
4,04
Zostaw opinię

Assistance to polisa, dzięki której w razie niespodziewanego zdarzenia na drodze (kolizji lub awarii), kierowca otrzyma szybką i fachową pomoc, tak aby nie został z problemem sam.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC z Assistance »

HDI proponuje dla swoich klientów, aż 4 warianty ubezpieczenia Assistance, tak, aby każdy kierowca znalazł dla siebie coś interesującego. W zależności od wybranej opcji assistance różny będzie też zakres świadczonej pomocy. HDI oferuje następujące warianty ASS:

  • Standard - w ramach tego ubezpieczenia przysługuje holowanie po kolizji lub wypadku, jednak maksymalnie na odległość 100 km od miejsca zdarzenia. Polisa obowiązuje na terenie Polski, a jej suma ubezpieczenie wynosi 5 tys. zł. Kierujący może również skorzystać z pomocy informacyjnej, dzięki której dowie się o najbliższych warsztatach i serwisach oraz będzie mógł przekazać wiadomość.
     
  • Złoty - zakres ochrony został podniesiony o możliwość transportu uszkodzonego pojazdu odbywa się on nawet do 200 km, zarówno po wypadku, jak i awarii lub z powodu braku paliwa. W ramach ubezpieczenia można również liczyć na próbę usprawnienia samochodu na miejscu zdarzenia, wynajęcie auta zastępczego na 5 dni po wypadku i kradzieży, a także na pomoc tłumacza, jeżeli do zdarzenia dojdzie poza granicami kraju. Polisa obowiązuje na terenie Polski i Europy
     
  • Złoty+ - zakres ubezpieczenia jest podobny jak w przypadku opcji Złotej z tą różnicą, że limit holowania został zwiększony do 400 km, od miejsca zdarzenia. Dodatkowo osoba ubezpieczona może liczyć na pojazd zastępczy już nie tylko po wypadku i kradzieży (w tym wariancie dostępny na 10 dni), ale też w razie awarii i to na 5 dni. Udzielona zostanie też pomoc w postaci zakwaterowania maksymalnie 2 osób w hotelu po wypadku, kradzieży i awarii pojazdu. Najwyższy pakiet assistance zapewnia również pomoc medyczną w postaci opieki nad dziećmi, czy rehabilitacji. Suma ubezpieczenia jest w tym wariancie najwyższa i wynosi aż 20 tys. zł. Zakresem terytorialnym jest również Polska i Europa.
     
  • Podróżnik 15 - wariant ten skierowany jest do osób, którym zależy na maksymalnej ochronie swojego pojazdu, jednak nie przez cały rok, bowiem propozycja ta, chroni przez 15 dni. Zakres polisy jest naprawdę szeroki obejmując zdarzenia na terytorium Polski i Europy, zapewniając holowanie na odległość do 400 km za granicą i bez limitów w kraju. Można liczyć także na zakwaterowanie w hotelu oraz pojazd zastępczy na 10 lub 5 dni, w zależności od zdarzenia.


Sprawdź Ogólne Warunki Ubezpieczenia assistance w HDI

Porównaj ceny ubezpieczeń samochodowych »