Nasi Klienci oceniają HDI na
4,04
Zostaw opinię

Ubezpieczenie OC jest polisą, która ma dokładnie taki sam zakres w każdym towarzystwie. Jej zapisy są reguluje ustawa z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUG. Towarzystwo HDI proponuje jednak dodatkowe udogodnienia dla wszystkich kierowców, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia OC.

Porównaj ceny OC dla Twojego samochodu »

Polisa od odpowiedzialności cywilnej jest w HDI oferowana w 2 wariantach: zwykłym OC oraz Pakiecie OC Turbo. Różnica między jedną propozycją, a drugą jest znaczna i tak w pierwszym przypadku można liczyć jedynie na zwykłą polisę odpowiedzialności cywilnej. W przypadku drugiej propozycji właściciel pojazdu otrzymuje gwarancję utrzymania posiadanych zniżek, nawet w przypadku spowodowania szkody w ciągu roku. Dla nowych klientów, którzy właśnie zdecydowali się na zakup ubezpieczenia w HDI, opcja ta jest ograniczona do szkód, których wartość nie przekracza 2000 tys. zł. W przypadku osób przedłużających umowę, nie będzie już limitów wysokości uszkodzeń.

Dodatkowo w ramach Pakietu OC Turbo oferowane jest Assistance w podstawowym wariancie Standard, który zapewnia pomoc w razie kolizji lub wypadku i holowanie do najbliższego warsztatu. Istnieje również możliwość, aby poszerzyć zakres do wariantu Złotego.

Pakiet OC Turbo to jednak nie tylko ochrona zniżek i assistance. Przy zakupie tej opcji istnieje możliwość aby w korzystniejszej cenie nabyć również NNW Bezpieczna Rodzina, Mini GAP, HDI Opony czy HDI Szyby.