Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę kupić polisę już po wyjeździe z Polski?

Tak, wystarczy posiadać dostęp do internetu oraz bankowości mobilnej i skorzystać z naszej porównywarki. Za pomocą kalkulatora rankomat.pl można porównać kilkanaście różnych ofert najpopularniejszych polskich towarzystw ubezpieczeniowych. W szybki i łatwy sposób można zestawić wszystkie propozycje, zapoznać się ze szczegółami, sprawdzić sumy gwarantowane oraz dostępne dodatki. Kalkulator pozwoli na dopasowanie polisy pod kątem charakteru swojego wyjazdu, indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

Po wyborze oferty wystarczy uzupełnić dane osobowe niezbędne do zakupu oraz przejść do opłacenia składki. Płatności można dokonać za pomocą bezpiecznych płatności internetowych. Dokument ubezpieczenia zostanie wysłany na adres mailowy, wraz z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia oraz kartą produktu.

Na podany numer telefony przesłane zostanie także potwierdzenie zakupu wraz z numerem polisy. Dokument ubezpieczenia będzie dostępny w formacie PDF - wystarczy go pobrać, zapisać na telefonie, tablecie lub laptopie oraz wydrukować.

Pamiętaj jednak, że niektórzy ubezpieczyciele stosują karencję. Oznacza to, że przy zakupie polisy po wyjeździe z Polski przez określony w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia czas ubezpieczenie nie gwarantuje ochrony. Zacznie działać dopiero po upływie kilku godzin lub dni - w zależności od indywidualnych ustaleń ubezpieczyciela. Najlepiej więc wykupić ubezpieczenie z możliwie najkrótszym okresem karencji.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego