Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Czy mogę zrezygnować z opóźnienia lotu i wybrać inny dodatek?

Nie ma takiej możliwości. Opóźnienie lotu to jeden z elementów ubezpieczenia, nie dodatkowego rozszerzenia ochrony (te ostatnie są dostępne za dodatkową składką). Ubezpieczyciele oferują określone pakiety, każdy z konkretną liczbą dodatków na określone sumy gwarantowane.

Brakujących ubezpieczeń nie można dorzucić do polisy, a z istniejących dodatków nie da się zrezygnować. Dla ubezpieczyciela nie ma znaczenia, że ubezpieczony nie podróżuje samolotem lub nie chce skorzystać z ubezpieczenia od opóźnienia lotu.Możliwym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wybór innej polisy, takiej która takiego dodatku nie zawiera.

W naszym kalkulatorze dajemy możliwość porównania różnych, kilkunastu ofert. Można dokładnie sprawdzić, co zawiera dane ubezpieczenie, pobrać szczegółową kartę produktu lub Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Wiele polis gwarantujących ubezpieczenie od opóźnienia lotu ma też inne dodatki (np. ochronę bagażu czy Auto Assistance). Nie ma więc potrzeby rezygnacji z jednego elementu ochrony, by móc pozwolić sobie na inne, bardziej dopasowane. 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego