Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy polisa na życie dla dziecka działa także w czasie wakacji?

Tak, ochrona dla dziecka w polisie na życie dotyczy również okresu wakacyjnego, w tym ferii zimowych. W ubezpieczeniu szkolnym NNW dziecko ma zapewnioną ochronę nie tylko w trakcie trwania lekcji, ale również po szkole – zarówno w domu, na zajęciach pozalekcyjnych, jak i na podwórku.

Dziecko, które posiada polisę NNW, zyskuje całodobową ochronę finansową od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jeśli zatem do wypadku, kontuzji lub pobytu w szpitalu dojdzie w czasie wakacji – można ubiegać się o odszkodowanie.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Szukasz najlepszych ubezpieczeń
na życie?
Wypełnij formularz
w 3 minuty.
Wypełnij formularz

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego