Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

W jakim zakresie można ubezpieczyć dziecko?

W polisie NNW szkolne zakres ochrony może być bardzo szeroki. W zależności od wybranego wariantu ochrona będzie zawierała kilka zdarzeń, jak: zgon (dziecka w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadku komunikacyjnego, zawału serca lub udaru mózgu, rodzica lub opiekuna prawnego), trwały uszczerbek na zdrowiu (w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadku komunikacyjnego, zawału serca lub udaru mózgu), złamanie kości, oparzenie lub odmrożenie, pobyt w szpitalu, interwencja lekarska (medyczne assistance), zatrucie (gazami, oparami, substancjami chemicznymi), porażenie prądem, wstrząśnienie mózgu, amputacja kończyny (np. w wyniku nowotworu złośliwego), pogryzienie przez zwierzęta, czasowa niezdolność do nauki.

Różnice między wariantami polegają na liczbie dostępnych zdarzeń, a także wysokości maksymalnych kwot odszkodowania.

Obecnie w Rankomat dostępne są NNW szkolne wielu towarzystw, w tym Aviva, Uniqa, TUZ, Wiener, Signal Iduna, Proama, Compensa i Generali. 

Taka polisa dla dziecka to koszt od 25 zł do 299 zł rocznie w zależności od wybranego wariantu z zakresem ochrony i od firmy ubezpieczeniowej.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Szukasz najlepszych ubezpieczeń
na życie?
Wypełnij formularz
w 3 minuty.
Wypełnij formularz

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego