Nasi Klienci oceniają Allianz na
1,81
Zostaw opinię

Oferta ubezpieczenia AC w Allianz często wypada znacznie lepiej w porównaniu ze składkami innych ubezpieczycieli. Sprawdź jak jest w Twoim przypadku.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »

Największą zaletą pakietów oferowanych przez towarzystwo Allianz jest brak amortyzacji części oraz udziałów własnych w szkodzie. Jeżeli właściciel pojazdu chciałby wprowadzić udział i obniżyć tym samym cenę, również istnieje taka możliwość. Kolejnym atutem jest spora oszczędność w przypadku zakupu pełnego pakietu, który obejmowałby zarówno AC, jak i OC. Dzięki niemu właściciel pojazdu zapłaci znacznie mniej, niż gdyby decydował się na kupno osobno polisy OC i AC.

Każde Autocasco w Allianz zawiera ubezpieczenie Car Assistance, dzięki czemu w koszty ochrony wliczona zostaje również pomoc na drodze w postaci holowania po awarii, kolizji lub wypadku i naprawy na miejscu zdarzenia (do 150 km w Polsce i do wartości 250 euro - Europa). Zapewnione zostaje również zakwaterowanie w najbliższym hotelu (na dwa dni), jeśli pojazd uległ poważnemu uszkodzeniu lub awarii oraz pokrycie kosztów parkingu strzeżonego (dwie doby). W uzasadnionych przypadkach Allianz Direct zapłaci za transport poszkodowanego do placówki medycznej.

Wariant Car assistance Standard obejmuje zdarzenia nie tylko na terenie Polski, ale także Europy.

Dodatkową zaletą Autocasco Allianz jest zapewnienie ochrony za wyposażenie pojazdu - zniszczone lub utracone w wyniku kradzieży i wypadku. Ubezpieczeniem może zostać objęty także fotelik dziecięcy.

Pamiętaj, że AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym i regulują go OWU Allianz, z którymi należy się zapoznać przed zawarciem umowy.