Nasi Klienci oceniają Allianz na
3,62
Zostaw opinię

Bezszkodowi kierowcy, kupujący polisę OC w Allianz mogą liczyć na niskie składki i maksymalną zniżkę 60% za bezkolizyjną historię ubezpieczenia. Właściciele pojazdów, którzy kontynuują ochronę OC w tym towarzystwie otrzymują dodatkowo 5% rabatu.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »

OC w Allianz Direct to nie tylko ubezpieczenie w firmie z jednymi z najniższych stawek za polisę, ale także z dodatkową pomocą w postaci bezpłatnego holowania - niezależnie od wieku samochodu oraz tego, kto jest sprawcą powstałej szkody. OC w Allianz jest więc jedną z najlepszych propozycji na zakup podstawowego i obowiązkowego ubezpieczenia na rynku.

Mini Car Assistance

Mini Car Assistance, bo to właśnie o nim mowa, nie tylko wzbogaca ofertę Allianz, ale także zapewnia pomoc na drodze w przypadku kolizji lub wypadku:

  • pomoc assistance w Allianz udzielana jest przez 24 godziny na dobę, na terenie całej Polski;
     
  • gdy pojazd, na skutek unieruchomienia po wypadku nie nadaje się do użytku, niezależnie od odległości od miejsca zamieszkania ubezpieczonego, Allianz organizuje i pokrywa koszty:
    - naprawy samochodu na miejscu wypadku, organizowanej do wysokości równowartości 125 euro, w sytuacji uszkodzenia uniemożliwiającego dalszą jazdę samochodu, w zakresie, w jakim naprawa może być dokonana na drodze w miejscu wypadku;
    - holowania samochodu unieruchomionego z miejsca wypadku do najbliższego warsztatu naprawczego, organizowanego do wysokości równowartości 125 euro, w sytuacji gdy nie ma możliwości naprawy uszkodzonego samochodu na miejscu wypadku (możliwość naprawy samochodu na miejscu zdarzenia ocenia przedstawiciel Allianz);

    Uwaga: Allianz Direct, na podstawie umowy Mini Car Assistance, nie pokrywa kosztów części zamiennych;

Dodatkowe korzyści

Posiadacze ważnej polisy OC w Allianz otrzymują dodatkowe świadczenie „CONSIERGE – osobisty asystent”: po wypadku, dzwoniąc na infolinię towarzystwa (+48 22 522 25 22 ) zyskują pomoc merytoryczną i wskazówki właściwego postępowania po wypadku.

Zgłaszając szkodę mają możliwość kontaktu z pomocą drogową. Otrzymują również najważniejsze informacje o lokalnej sieci warsztatów i możliwości likwidacji uszkodzeń w ich samochodzie.
Osobisty asystent może zamówić dla nich bilet kolejowy, taksówkę czy zarezerwować miejsce w hotelu.

Towarzystwo Allianz zachęca także swoich potencjalnych klientów do zakupu polisy OC promocją tygodnia. Na przykład, w jednym z tygodni kierowcy od 61-65 lat otrzymali dodatkową zniżkę 35 zł na OC oraz 75 zł na AC i Smart Casco.

Oblicz OC / AC dla swojego samochodu »