Nasi Klienci oceniają Aviva na
2,71
Zostaw opinię

Ubezpieczenie OC, może się wydawać czymś całkowicie standardowym, jednak towarzystwo Aviva tak opracowało swój produkt, aby nie tylko spełniał standardy ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK, ale też zapewniało jak najpełniejszą ochronę kierowcy.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC/AC»

Ochrona OC to standardowa polisa, z którą zetknął się każdy, kto kiedykolwiek posiadał samochód. Za nieprzestrzeganie tego obowiązku z roku na rok, grożą coraz większe kary, które są często kilku, a niekiedy nawet kilkunasto – razy większe, niż cena podstawowej polisy. Aviva proponuje jednak nie tylko obowiązkową polisę odpowiedzialności cywilnej, ale także różnego rodzaju dodatki, które uatrakcyjniają ten produkt, ale też sprawiają, że jest lepiej dostosowany do oczekiwań klientów.

W ramach podstawowego ubezpieczenia OC, kierowca otrzyma również:

  • jeden dzień kursu w Szkole Bezpiecznej Jazdy - jeśli ubezpieczonemu kierowcy przytrafi się wypadek, to niezależnie od tego, czy był sprawcą, czy też poszkodowanym, ma on możliwość skorzystania z jednodniowego szkolenia, na którym będzie on szkolił swoje umiejętności kierowcy oraz będzie uczył się bezpiecznej jazdy. Aviva pokryje koszt szkolenia, jednak dojazd kierowcy na kurs, jest już we własnym zakresie;
     
  • bezpłatny Assistance na Europę - pomoc assistance zapewniająca holowanie pojazdu po kolizji, do miejsca wskazanego przez osobę ubezpieczoną, jednak nie dalej niż 100 km od miejsca zdarzenia. Ponadto można w ramach tej ochrony liczyć również m.in. na: holowanie po uszkodzeniu szyby, transport kierowcy z miejsca zdarzenia do miejsca docelowego odstawienia pojazdu, pojazd zastępczy, czy też informacje o warsztatach naprawczych;
     
  • bezpłatną zieloną kartę;

Dodatkowo decydując się na zakup ubezpieczenia OC w Avivie, przy każdej szkodzie od początku do końca sprawy, klient kontaktuje się z jedną osobą, która prowadzi sprawę. Jest również możliwość zakupu ubezpieczenia w ratach.

Ubezpieczenie OC można w Avivie dostosować do własnych oczekiwań i potrzeb, dzięki polisom dodatkowym, takim jak: ochrona szyb, ochrona prawna, zabezpieczenie przenośnego sprzętu elektronicznego, który kierowca wozi ze sobą, czy też rozszerzonym wersjom assistance.