Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
AXA logo

Podstawowy zakres pomocy na drodze w postaci AXA Assistance MINI otrzymamy bezpłatnie, przy zakupie polisy OC lub pakietu OC + AC. Jest on jednak mocno "okrojony" w porównaniu z odpłatnymi, rozszerzonymi jego wersjami. Podczas gdy AXA Assistance MINI zapewni nam naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia wyłącznie po wypadku, pozostałe warianty (MIDI, MAXI) umożliwią pomoc także po awarii pojazdu.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC z Assistance »


Propozycja pomocy na drodze od towarzystwa AXA Ubezpieczenia obejmuje trzy warianty Assistance na Polskę i dwa na Europę. Pomoc ubezpieczonym świadczona jest przez 24 godziny na dobę.

Zakres usług Assistance w AXA Ubezpieczenia może obejmować:
- naprawę na miejscu zdarzenia,
- holowanie pojazdu,
- wymianę koła,
- transport kierowcy i pasażerów,
- pokrycie kosztów wynajmu samochodu zastępczego,
- opłacenie noclegu,
- opiekę medyczną oraz wiele dodatkowych świadczeń.

Poszczególne propozycje ubezpieczyciela różnią się ilością usług. Obarczone są także odrębnymi limitami kwotowymi na jedno zdarzenie oraz ograniczeniem odległości holowania od miejsca zdarzenia. Polecamy więc dokładną analizę OWU AXA Ubezpieczenia (Ogólnych Warunków Ubezpieczenia), gdzie znajdują się dokładne opisy wszystkich wariantów, wraz z wyszczególnieniem dostępnych świadczeń.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego