Nasi Klienci oceniają AXA na
1,35
Zostaw opinię

Ubezpieczenie NNW objemuje ochroną zarówno kierowcę ubezpieczonego pojazdu, jak i jego pasażerów. Jaki zakres posiada polisa w towarzystwie AXA Direct? 

15 października 2020 r. nowym właścicielem AXA w Polsce stała się UNIQA.

UNIQA to wiodąca marka ubezpieczeniowa w Austrii i jedna z największych grup ubezpieczeniowych, działająca w 18 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Obsługuje aż 10,5 mln klientów. Dzięki połączeniu firm klienci w Polsce otrzymują pełną paletę produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych czy inwestycyjnych.

Integracja nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków na klientów. Dotychczasowe umowy ubezpieczenia pozostają aktywne i nie wymagają żadnych zmian.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC z NNW »

Dlaczego warto skorzystać z oferty NNW, jaką przygotowała AXA Direct?

  • mamy zapewnione środki do życia, jeżeli w wyniku wypadku staniemy się niezdolni do pracy,
  • zabezpieczymy finansowo najbliższych na wypadek naszej śmierci,
  • sami decydujemy o wysokości sumy ubezpieczenia NNW kierowcy i pasażerów (od 10 000 złotych do 150 000 złotych)
  • środki wypłacane bez komisji lekarskiej.

Ubezpieczenie NNW, podobnie jak pozostałe ubezpieczenia dodatkowe, jest regulowane przez OWU AXA Direct (Ogólne Warunki Ubezpieczenia). To właśnie w nich można znaleźć wszystkie zapisy dotyczące zasad wypłat i wysokości świadczeń po szkodzie.

Pamiętajmy, że poszkodowany w wypadku może ubiegać się o odszkodowanie tylko wtedy, gdy dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu, a kwota do wypłaty jest określonym w umowie procentem od całości sumy ubezpieczenia.