Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
AXA logo

Ubezpieczenie NNW w AXA Ubezpieczenia to korzystne rozwiązanie dla każdego kierowcy. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w AXA Ubezpieczenia wyróżnia się niską składką - nawet od 10 zł za rok. Polisa jest aktywna nie tylko w Polsce, ale obowiązuje również na terytorium całej Europy.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC z NNW »


Dlaczego warto skorzystać z oferty NNW, jaką przygotowała AXA Ubezpieczenia?

  • Mamy zapewnione środki do życia, jeżeli w wyniku wypadku staniemy się niezdolni do pracy.
  • Zabezpieczymy finansowo najbliższych na wypadek naszej śmierci.
  • Wybieramy ubezpieczenie kierowcy lub pasażerów, co ma bezpośredni wpływ na cenę polisy.
  • Sami decydujemy o wysokości sumy ubezpieczenia: NNWK (ubezpieczenie kierującego pojazdem) do 250 000 złotych, a NNWP (ubezpieczenie pasażerów) do 50 000 złotych na jednego ubezpieczonego.

Ubezpieczenie NNW, podobnie jak pozostałe ubezpieczenia dodatkowe, jest regulowane przez OWU AXA Ubezpieczenia (Ogólne Warunki Ubezpieczenia). To właśnie w nich można znaleźć wszystkie zapisy dotyczące zasad wypłat i wysokości świadczeń po szkodzie.
Pamiętajmy, że poszkodowany w wypadku może ubiegać się o odszkodowanie tylko wtedy, gdy dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu, a kwota do wypłaty jest określonym w umowie procentem od całości sumy ubezpieczenia.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego