Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 17:00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie, Zdrowie, Firma, Grupowe, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 19:00
sob.09:30 - 15:30
Zadzwoń22 270 00 33
Kontakt
Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
AXA

AXA – ubezpieczenia komunikacyjne OC i OC/AC oraz bogata oferta innych ubezpieczeń

Działalność ubezpieczeniowa AXA rozpoczęła się w Polsce w 2006 roku. Początkowo firma specjalizowałą się w sprzedaży ubezpieczeń komunkacyjnych, jednak obecnie oferuje szereg innych usług i produktów finansowych. AXA sprzedaje ubezpieczenia na życie, osobowe i majątkowe oraz usługi zarządzania aktywami oraz polisy dla firm.
 
Z usług AXA skorzystało już milion polskich klientów (102 miliony na całym świecie). Firma sprzedaje także ubezpieczenia bezpośrednio – w modelu direct. Polisy komunikacyjne można kupić przez telefon lub online. 
 

Ubezpieczenie samochodu

auto2

AXA Direct oferuje atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Część z nich dostępna jest w cenie obowiązkowego OC. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

 AXA oferuje kompleksową ochronę w podróży, obejmującą nieszczęśliwy wypadek, utratę bagażu czy uszkodzenie sprzętu sportowego.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

Polisy w AXA zapewniają finansowe zabezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń losowych oraz utraty zdrowia.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

home

AXA daje możliwość ochrony domu i mieszkania, w tym mienia ruchomego na wysokie sumy ubepiezpieczenia. Polisa obejmuje także inne budynki jak dom letniskowy.

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w AXA

Ubezpieczenie NNW w AXA Direct to korzystne rozwiązanie dla każdego kierowcy. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w AXA Direct wyróżnia się niską składką. Polisa jest aktywna nie tylko w Polsce, ale obowiązuje na terytorium całej Europy.

Zanim zgłosisz szkodę z OC lub AC, musisz przygotować odpowiednie informacje. W Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia AXA Direct czytamy, że podczas zgłoszenia wystąpienia szkody, należy podać konkretne dane.

Ubezpieczenie AC AXA Direct łączy się z obowiązkowym OC w tak zwany "Pakiet". W ten sposób klient zyskuje podwójną ochronę w jednej firmie i zgodnie z niepisaną zasadą "w pakiecie zawsze taniej", może liczyć na korzystniejszą ofertę cenową.

Inne ubezpieczenia w AXA

Wygodne ubezpieczenie nieruchomości AXA w 3 wariantach zapewnia finansową ochronę zarówno nieruchomości, jak i lokatorów. Ubezpieczony ma do wyboru kilka rozszerzeń, w tym możliwość zakupu polisy mieszkaniowej w formule All Risk.

Sprawdź opinie o AXA i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają AXA na
2,09
Opinie o AXA
Dane teleadresowe AXA

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Strona internetowa:
https://axa.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego