Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » AXA

AXA logoW AXA Ubezpieczenia kompleksowo ubezpieczysz swój samochód, w AXA Polska – podróż oraz życie. Interesuje Cię cena OC w AXA Ubezpieczenia, a może chcesz poznać ofertę ubezpieczenia autocasco? AXA zaoferuje Ci szereg produktów ubezpieczeniowych, co pozwoli na wybór idealnego pakietu. Jednak czy ubezpieczenie AXA będzie najtańszym?


AXA – ogólne informacje o firmie

Grupa AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. Zatrudnia 161 tys. pracowników, którzy świadczą usługi dla 103 mln klientów w 64 krajach. Marka AXA siódmy raz z rzędu została uznana w 2015 roku w rankingu Interbrand za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową świata wartą 9,3 mld USD.

W Polsce AXA oferuje ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia osobowe i majątkowe, w tym m.in. komunikacyjne i turystyczne, ubezpieczenia emerytalne (OFE), pomoc assistance oraz usługi zarządzania aktywami niemal 2,6 mln klientom, a także ubezpieczenia majątkowe dla firm, w tym międzynarodowych korporacji.

AXA Ubezpieczenia OC – tanie ubezpieczenie zakupione w wygodny sposób

Zakup polisy OC jest obowiązkowy dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego zarejestrowanego lub podlegającego rejestracji w Polsce. W tym względzie obowiązują te same zasady likwidacji szkody, wyznaczone przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych i muszą się do nich stosować wszyscy ubezpieczyciele prowadzący działalność w Polsce. Podstawowe ubezpieczenie OC AXA Ubezpieczenia jest dostępne w tak zwanym pakiecie („Pakiet OC”). To nie tylko nazwa, ale także rzeczywiste połączenie kilku produktów w cenie samego OC. Sprawdź co zyskasz kupując OC w AXA Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie OC za granicą, czyli Zielona Karta w AXA Ubezpieczenia

Wybierając się za granicę musisz sprawdzić, jak wygląda kwestia ubezpieczenia OC w kraju, do którego wyjeżdżasz oraz w państwach, przez które będziesz tylko przejeżdżać. W większości europejskich krajów wystarczy polisa OC wydana w Polsce, ale niektóre państwa wymagają Zielonej Karty, czyli ubezpieczenia chroniącego przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone osobom trzecim poza granicami Polski, podczas podróży samochodem. Zobacz gdzie działa Zielona Karta AXA Ubezpieczenia.

Autocasco w AXA Ubezpieczenia – ubezpieczenie AC idealne dla Ciebie

Autocasco w AXA Ubezpieczenia i to prawdziwie kompleksowa ochrona, zapewniająca pokrycie kosztów naprawy lub wypłatę odszkodowania w wielu przypadkach: począwszy od mniejszych uszkodzeń pojazdu, powstałych w związku ze stłuczką czy aktem wandalizmu, a na rekompensacie po kradzieży i szkodzie całkowitej kończąc (gdzie przyczyny orzeczenia przez ubezpieczyciela o szkodzie całkowitej mogą być różne, np. kasacja po wypadku, pożar, działanie sił przyrody). Dowiedz się więcej o ochronie pojazdu z AC w AXA Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW w AXA Ubezpieczenia

Nie zawsze pamiętamy o ochronie kierowcy i pasażerów. Niestety, ubezpieczenie NNW, czyli gwarancja wypłaty odszkodowania w przypadku utraty życia lub odniesienia trwałego uszczerbku na zdrowiu kierowcy i pasażerów w następstwie nieszczęśliwego wypadku na drodze, jest jednym z najczęściej odrzucanych ubezpieczeń dobrowolnych. W rzeczywistości okazuje się, że koszt zakupu takiej ochrony jest bardzo niewielki, za to nasze zabezpieczenie – bardzo duże. Poznaj zalety NNW w AXA Ubezpieczenia.

Pomoc na drodze – AXA Ubezpieczenia Assistance MIDI lub MAXI

Zróżnicowane warianty pomocy drogowej AXA Ubezpieczenia z ochroną w Polsce i Europie pozwalają na wybór potrzebnego zakresu ochrony i zapłaty tylko za takie usługi, z których chcemy w przyszłości skorzystać. AXA Ubezpieczenia gwarantuje pomoc Assistance przez 24 godziny na dobę. Dowiedz się więcej o Assistance w AXA Ubezpieczenia.

Kalkulator ubezpieczeń OC i AC w AXA Ubezpieczenia – kup ubezpieczenie w AXA Ubezpieczenia w kilka minut

Jak już wspomnieliśmy, towarzystwo AXA Ubezpieczenia opiera swoją działalność na sprzedaży bezpośredniej przez Internet lub telefon. Dlatego też kalkulator OC AXA Ubezpieczenia musi być bardzo czytelny dla użytkownika. Rzeczywiście, przeprowadzenie kalkulacji nie zajmuje tutaj więcej niż 5 minut. Wystarczy wypełnić pola z informacjami o kierowcy/właścicielu pojazdu i samym pojeździe oraz wybrać interesujący pakiet, aby otrzymać szczegółową ofertę ubezpieczenia samochodu AXA Ubezpieczenia.
Ale należy pamiętać, że kalkulator OC AXA nie pozwala na pełny sondaż rynku ubezpieczeń.
Dlatego, zanim dokona się zakupu polisy, warto sprawdzić jak oferta AXA Ubezpieczenia wypada w porównaniu. Kilka minut poświęconych na skorzystanie z naszej porównywarki ubezpieczeń zagwarantuje podjęcie najlepszej decyzji. W rankomat.pl można skorzystać z opcji szczegółowego porównania nie tylko cen ale również zakresu ubezpieczenia.

Porównaj ceny ubezpieczenia samochodowego »

Tych, którzy nie podjęli jeszcze decyzji jakie ubezpieczenie wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci wyjaśnią wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na dodatkowe pytania.

Ubezpieczenie podróżne – wyjazd z polisą AXA Travel

Podróż może oznaczać przygodę, relaks, nowe przeżycia, a także wypełnienie obowiązku służbowego. Niezależnie jednak od powodu i celu naszej wyprawy, nie możemy zapomnieć o zabezpieczeniu się na wypadek wystąpienia przykrych, nieprzewidzianych zdarzeń. Należy do nich zarówno nieszczęśliwy wypadek, utrata bagażu podróżnego, uszkodzenie cennego sprzętu sportowego, jak również sytuacja, w której to my będziemy sprawcami szkody. Oferta ubezpieczenia AXA Ubezpieczenia nie ogranicza się wyłącznie do ochrony samochodu. Ubezpieczyciel proponuje także kompleksową ochronę mienia i osób w podróży – ubezpieczenie Axa Travel. Poznaj ubezpieczenie turystyczne w AXA.

Ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich – ubezpieczenie na życie w AXA

Każdy z nas pragnie, aby jak najlepiej ochronić siebie i swoją rodzinę od wszelkich przeciwności losu. Niestety nie możemy im zapobiec bezpośrednio, ponieważ często nie mamy na nie wpływu. Nikt także nie jest w stanie przewidzieć każdej sytuacji życiowej. Możemy jednak w inny sposób zabezpieczyć swoich bliskich i zgromadzony majątek. Wystarczy dopasować ubezpieczenie na życie w AXA do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Sprawdź jakie ubezpieczenie na życie oferuje Ci AXA.

AXA – opinie klientów pozwalają na rzetelną ocenę firmy

Firm ubezpieczeniowych jest bardzo dużo, kierowcy korzystają z różnych ofert, zmieniają swoich ubezpieczycieli. Raz trafia się na lepszą ofertę, a raz na gorszą. Nic dziwnego w tym, że o każdym ubezpieczycielu krążą zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Dla wyrobienia własnego zdania warto się z nimi zapoznać.
Dlatego na rankomat.pl przygotowaliśmy miejsce, gdzie klienci towarzystwa ubezpieczeniowego AXA mogą dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Tutaj poznasz opinie o AXA.

Zgłoś szkodę w AXA Ubezpieczenia

W AXA Ubezpieczenia zgłoszenie szkody możemy dokonać metodą on-line, za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie, poprzez wysłanie wiadomości z opisem tejże szkody. Można również zamówić rozmowę z konsultantem, dzwoniąc na infolinię pod numer 22 599 9522 (opłata jak za połączenie lokalne). Zespół Rejestracji Szkód pracuje w dni powszednie 08.00-18.00. Można też wysyłać wiadomość na adres e- mail: szkody@axadirect.pl bądź faks-em do Działu Likwidacji Szkód 22 599 9295. Dowiedz się, jakie informacje będą potrzebne do zgłoszenia szkody w AXA Ubezpieczenia.

Wypowiedz umowę OC w AXA Ubezpieczenia

Właściciele pojazdów, którzy korzystają z polisy OC zakupionej w AXA Ubezpieczenia mają możliwość odnowienia umowy na kolejny rok po zalogowaniu się na swoje konto. Nowe ubezpieczenie OC w AXA można zakupić nie wcześniej niż 6 miesięcy przed końcem okresu ochrony. Na około 20 dni przed zakończeniem umowy ubezpieczenia samochodu w AXA Ubezpieczenia ubezpieczyciel wylicza proponowaną składkę i zamieszcza ją na koncie klienta. Kierowcy, którzy wolą zakupić OC w innym towarzystwie, powinni złożyć wypowiedzenie obecnej polisy OC na piśmie. Zobacz jak prawidłowo wypowiedzieć OC lub AC w AXA Ubezpieczenia.

Dane teleadresowe AXA Ubezpieczenia

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Strona internetowa: http://www.axadirect.pl/

rankRating: 1
array (
 'thisid' => '918',
 'posted' => '1477954801',
 'expires' => NULL,
 'modified' => '1476692212',
 'annotate' => '0',
 'comments_invite' => '',
 'authorid' => 'sstuglik',
 'title' => 'AXA Ubezpieczenia – ubezpieczenia komunikacyjne OC i OC/AC i marka potężnej grupy',
 'url_title' => 'axa-direct-ubezpieczenia-komunikacyjne-i-marka-poteznej-grupy',
 'description' => '',
 'category1' => 'mainarticle',
 'category2' => '',
 'section' => 'axa',
 'keywords' => '',
 'article_image' => '',
 'comments_count' => '0',
 'body' => '<div class=""><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/" class="guzikguzik">oblicz OC / AC » </a></div><br />


<h2><a name="Ogólne informacje o firmie"><span class="caps">AXA</span> – ogólne informacje o firmie</a></h2>

<p><b>Grupa <span class="caps">AXA</span></b> jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. Zatrudnia 161 tys. pracowników, którzy świadczą usługi dla 103 mln klientów w 64 krajach. Marka <span class="caps">AXA</span> siódmy raz z rzędu została uznana w 2015 roku w rankingu Interbrand za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową świata wartą 9,3 mld <span class="caps">USD</span>.</p>

<p><b>W Polsce <span class="caps">AXA</span></b> oferuje ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia osobowe i majątkowe, w tym m.in. komunikacyjne i turystyczne, ubezpieczenia emerytalne (<span class="caps">OFE</span>), pomoc assistance oraz usługi zarządzania aktywami niemal 2,6 mln klientom, a także ubezpieczenia majątkowe dla firm, w tym międzynarodowych korporacji.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenie OC"><span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia OC – tanie ubezpieczenie zakupione w wygodny sposób</a></h2>

<p>Zakup polisy OC jest obowiązkowy dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego zarejestrowanego lub podlegającego rejestracji w Polsce. W tym względzie obowiązują te same zasady likwidacji szkody, wyznaczone przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych i muszą się do nich stosować wszyscy ubezpieczyciele prowadzący działalność w Polsce. Podstawowe ubezpieczenie OC <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia jest dostępne w tak zwanym pakiecie („Pakiet OC”). To nie tylko nazwa, ale także rzeczywiste połączenie kilku produktów w cenie samego OC. Sprawdź co zyskasz kupując <a href="/axa/ubezpieczenie-oc">OC w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Zielona Karta">Ubezpieczenie OC za granicą, czyli Zielona Karta w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a></h2>

<p>Wybierając się za granicę musisz sprawdzić, jak wygląda kwestia ubezpieczenia OC w kraju, do którego wyjeżdżasz oraz w państwach, przez które będziesz tylko przejeżdżać. W większości europejskich krajów wystarczy polisa OC wydana w Polsce, ale niektóre państwa wymagają Zielonej Karty, czyli ubezpieczenia chroniącego przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone osobom trzecim poza granicami Polski, podczas podróży samochodem. Zobacz gdzie działa <a href="/axa/zielona-karta">Zielona Karta <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Autocasco">Autocasco w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia – ubezpieczenie AC idealne dla Ciebie</a></h2>

<p>Autocasco w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia i to prawdziwie kompleksowa ochrona, zapewniająca pokrycie kosztów naprawy lub wypłatę odszkodowania w wielu przypadkach: począwszy od mniejszych uszkodzeń pojazdu, powstałych w związku ze stłuczką czy aktem wandalizmu, a na rekompensacie po kradzieży i szkodzie całkowitej kończąc (gdzie przyczyny orzeczenia przez ubezpieczyciela o szkodzie całkowitej mogą być różne, np. kasacja po wypadku, pożar, działanie sił przyrody). Dowiedz się więcej o ochronie pojazdu z <a href="/axa/ubezpieczenie-ac">AC w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="NNW">Ubezpieczenie <span class="caps">NNW</span> w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a></h2>

<p>Nie zawsze pamiętamy o ochronie kierowcy i pasażerów. Niestety, ubezpieczenie <span class="caps">NNW</span>, czyli gwarancja wypłaty odszkodowania w przypadku utraty życia lub odniesienia trwałego uszczerbku na zdrowiu kierowcy i pasażerów w następstwie nieszczęśliwego wypadku na drodze, jest jednym z najczęściej odrzucanych ubezpieczeń dobrowolnych. W rzeczywistości okazuje się, że koszt zakupu takiej ochrony jest bardzo niewielki, za to nasze zabezpieczenie &#8211; bardzo duże. Poznaj zalety <a href="/axa/ubezpieczenie-nnw"><span class="caps">NNW</span> w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Assistance">Pomoc na drodze &#8211; <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia Assistance <span class="caps">MIDI</span> lub <span class="caps">MAXI</span></a></h2>

<p>Zróżnicowane warianty pomocy drogowej <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia z ochroną w Polsce i Europie pozwalają na wybór potrzebnego zakresu ochrony i zapłaty tylko za takie usługi, z których chcemy w przyszłości skorzystać. <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia gwarantuje pomoc Assistance przez 24 godziny na dobę. Dowiedz się więcej o <a href="/axa/assistance">Assistance w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Kalkulator OC">Kalkulator ubezpieczeń OC i AC w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia – kup ubezpieczenie w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia w kilka minut</a></h2>

<p>Jak już wspomnieliśmy, towarzystwo <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia opiera swoją działalność na sprzedaży bezpośredniej przez Internet lub telefon. Dlatego też kalkulator OC <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia musi być bardzo czytelny dla użytkownika. Rzeczywiście, przeprowadzenie kalkulacji nie zajmuje tutaj więcej niż 5 minut. Wystarczy wypełnić pola z informacjami o kierowcy/właścicielu pojazdu i samym pojeździe oraz wybrać interesujący pakiet, aby otrzymać szczegółową ofertę ubezpieczenia samochodu <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia. <br />
<b>Ale należy pamiętać, że kalkulator OC <span class="caps">AXA</span> nie pozwala na pełny sondaż rynku ubezpieczeń.</b> <br />
Dlatego, zanim dokona się zakupu polisy, warto sprawdzić jak oferta <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia wypada w porównaniu. Kilka minut poświęconych na skorzystanie z naszej porównywarki ubezpieczeń zagwarantuje podjęcie najlepszej decyzji. W rankomat.pl można skorzystać z opcji szczegółowego porównania nie tylko cen ale również zakresu ubezpieczenia.</p>

<p><spa><a href="/kalkulator-oc-ac/dane-samochodu.html" rel="nofollow" class="guzikguzik">Porównaj ceny ubezpieczenia samochodowego » </a></span></p>

<p>Tych, którzy nie podjęli jeszcze decyzji jakie ubezpieczenie wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci wyjaśnią wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na dodatkowe pytania.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenie turystyczne">Ubezpieczenie podróżne – wyjazd z polisą <span class="caps">AXA</span> Travel</a></h2>

<p>Podróż może oznaczać przygodę, relaks, nowe przeżycia, a także wypełnienie obowiązku służbowego. Niezależnie jednak od powodu i celu naszej wyprawy, nie możemy zapomnieć o zabezpieczeniu się na wypadek wystąpienia przykrych, nieprzewidzianych zdarzeń. Należy do nich zarówno nieszczęśliwy wypadek, utrata bagażu podróżnego, uszkodzenie cennego sprzętu sportowego, jak również sytuacja, w której to my będziemy sprawcami szkody. Oferta ubezpieczenia <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia nie ogranicza się wyłącznie do ochrony samochodu. Ubezpieczyciel proponuje także kompleksową ochronę mienia i osób w podróży – ubezpieczenie Axa Travel. Poznaj <a href="/axa/ubezpieczenia-turystyczne">ubezpieczenie turystyczne w <span class="caps">AXA</span></a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenie na życie">Ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich &#8211; ubezpieczenie na życie w <span class="caps">AXA</span></a></h2>

<p>Każdy z nas pragnie, aby jak najlepiej ochronić siebie i swoją rodzinę od wszelkich przeciwności losu. Niestety nie możemy im zapobiec bezpośrednio, ponieważ często nie mamy na nie wpływu. Nikt także nie jest w stanie przewidzieć każdej sytuacji życiowej. Możemy jednak w inny sposób zabezpieczyć swoich bliskich i zgromadzony majątek. Wystarczy dopasować ubezpieczenie na życie w <span class="caps">AXA</span> do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Sprawdź jakie <a href="/axa/ubezpieczenie-na-zycie">ubezpieczenie na życie oferuje Ci <span class="caps">AXA</span></a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Opinie"><span class="caps">AXA</span> – opinie klientów pozwalają na rzetelną ocenę firmy</a></h2>

<p>Firm ubezpieczeniowych jest bardzo dużo, kierowcy korzystają z różnych ofert, zmieniają swoich ubezpieczycieli. Raz trafia się na lepszą ofertę, a raz na gorszą. Nic dziwnego w tym, że o każdym ubezpieczycielu krążą zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Dla wyrobienia własnego zdania warto się z nimi zapoznać.<br />
Dlatego na rankomat.pl przygotowaliśmy miejsce, gdzie klienci towarzystwa ubezpieczeniowego <span class="caps">AXA</span> mogą dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. <a href="/axa/opinie">Tutaj poznasz opinie o <span class="caps">AXA</span></a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Zgłoszenie szkody">Zgłoś szkodę w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a></h2>

<p>W <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia zgłoszenie szkody możemy dokonać metodą on-line, za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie, poprzez wysłanie wiadomości z opisem tejże szkody. Można również zamówić rozmowę z konsultantem, dzwoniąc na infolinię pod numer 22 599 9522 (opłata jak za połączenie lokalne). Zespół Rejestracji Szkód pracuje w dni powszednie 08.00-18.00. Można też wysyłać wiadomość na adres e- mail: szkody@axadirect.pl bądź faks-em do Działu Likwidacji Szkód 22 599 9295. Dowiedz się, jakie informacje będą potrzebne do <a href="/axa/zgloszenie-szkody">zgłoszenia szkody w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Wypowiedzenie OC">Wypowiedz umowę OC w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a></h2>

<p>Właściciele pojazdów, którzy korzystają z polisy OC zakupionej w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia mają możliwość odnowienia umowy na kolejny rok po zalogowaniu się na swoje konto. Nowe ubezpieczenie OC w <span class="caps">AXA</span> można zakupić nie wcześniej niż 6 miesięcy przed końcem okresu ochrony. Na około 20 dni przed zakończeniem umowy ubezpieczenia samochodu w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia ubezpieczyciel wylicza proponowaną składkę i zamieszcza ją na koncie klienta. Kierowcy, którzy wolą zakupić OC w innym towarzystwie, powinni złożyć wypowiedzenie obecnej polisy OC na piśmie. <a href="/axa/wypowiedzenie-oc-ac">Zobacz jak prawidłowo wypowiedzieć OC lub AC w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Kontakt">Dane teleadresowe <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia</a></h2>

<p><span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia TUiR S.A.<br />
ul. Chłodna 51<br />
00-867 Warszawa</p>

<p>Strona internetowa: http://www.axadirect.pl/</p>

<p><iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m14!1m8!1m3!1d2443.4360545481045!2d20.982402!3d52.235462899999995!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x471ecc83ba0a3c67%3A0x214ae434cd82f03d!2sCh%C5%82odna+51%2C+Warszawa!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1427195520983" width="400" height="300" frameborder="0" style="border:0"></iframe></p>',
 'excerpt' => '<p><img width="150" style="margin-left: 5px; margin-bottom: 3px; margin-top: 14px; margin-right: 20px; float:left;" alt="AXA logo" src="/images2/logotypy/axa.gif" />W <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia kompleksowo ubezpieczysz swój samochód, w <span class="caps">AXA</span> Polska &#8211; podróż oraz życie. Interesuje Cię cena OC w <span class="caps">AXA</span> Ubezpieczenia, a może chcesz poznać ofertę ubezpieczenia autocasco? <span class="caps">AXA</span> zaoferuje Ci szereg produktów ubezpieczeniowych, co pozwoli na wybór idealnego pakietu. Jednak czy ubezpieczenie <span class="caps">AXA</span> będzie najtańszym?</p>',
 'override_form' => '',
 'status' => '4',
 'meta_desc' => '',
 'meta_keywords' => '',
 'meta_title' => '',
 'inny_tytul_w_lewym_menu' => '',
 'bez_prawej_ramki' => '',
 'zdjcie_artykulu' => '',
 'linia biznesowa ' => 'Auto',
 'is_first' => true,
 'is_last' => true,
)
Array ( [1] => aviva [2] => axa [3] => benefia [4] => compensa [5] => generali [6] => gothaer [7] => hdi [8] => hestia [9] => interrisk [10] => liberty-ubezpieczenia [11] => link4 [12] => mtu [13] => pocztowy [14] => proama [15] => pzu [16] => tuw [17] => tuw-pocztowe [18] => warta [19] => you-can-drive [20] => allianz )
Ocena: ( głosów)
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego