Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
AXA

AXA – ubezpieczenia komunikacyjne OC i OC/AC oraz bogata oferta innych ubezpieczeń

15 października 2020 r. nowym właścicielem AXA w Polsce stała się UNIQA.

UNIQA to wiodąca marka ubezpieczeniowa w Austrii i jedna z największych grup ubezpieczeniowych, działająca w 18 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Obsługuje aż 10,5 mln klientów. Dzięki połączeniu firm klienci w Polsce otrzymują pełną paletę produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych czy inwestycyjnych.

Integracja nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków na klientów. Dotychczasowe umowy ubezpieczenia pozostają aktywne i nie wymagają żadnych zmian.

Działalność ubezpieczeniowa AXA rozpoczęła się w Polsce w 2006 roku. Początkowo firma specjalizowałą się w sprzedaży ubezpieczeń komunkacyjnych, a następnie oferowała szereg innych usług i produktów finansowych. AXA sprzedawała ubezpieczenia na życie, osobowe i majątkowe oraz usługi zarządzania aktywami oraz polisy dla firm.
 
Z usług AXA skorzystało już milion polskich klientów (102 miliony na całym świecie). Firma działała także w modelu direct. Polisy komunikacyjne można było kupić przez telefon lub online. 
 

Ubezpieczenie samochodu

auto2

AXA Direct oferuje atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Część z nich dostępna jest w cenie obowiązkowego OC. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

 AXA oferuje kompleksową ochronę w podróży, obejmującą nieszczęśliwy wypadek, utratę bagażu czy uszkodzenie sprzętu sportowego.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

Polisy w AXA zapewniają finansowe zabezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń losowych oraz utraty zdrowia.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

home

AXA daje możliwość ochrony domu i mieszkania, w tym mienia ruchomego na wysokie sumy ubepiezpieczenia. Polisa obejmuje także inne budynki jak dom letniskowy.

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w AXA

Inne ubezpieczenia w AXA

Wygodne ubezpieczenie nieruchomości AXA w 3 wariantach zapewnia finansową ochronę zarówno nieruchomości, jak i lokatorów. Ubezpieczony ma do wyboru kilka rozszerzeń, w tym możliwość zakupu polisy mieszkaniowej w formule All Risk.

Klienci AXA wyjeżdżający za granicę mają do wyboru kompleksowe ubezpieczenie Kontynenty Multitravel (trzy warianty ochrony) oraz klasyczne ubezpieczenie turystyczne Podróże Kontynenty (cztery warianty ochrony). Ubezpieczyciel udostępnia również polisę podróżną działającą wyłącznie na terenie Polski, a także osobną polisę do wiz na Białoruś. Czy warto z nich skorzystać?

Sprawdź opinie o AXA i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają AXA na
1,35
Opinie o AXA
Dane teleadresowe AXA

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Strona internetowa:
https://axa.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego