Nasi Klienci oceniają AXA na
1,35
Zostaw opinię

AXA Direct posiada atrakcyjne ceny ubezpieczenia samochodu w ramach AC oraz elastyczną ofertę, dostosowaną do potrzeb kientów. 

15 października 2020 r. nowym właścicielem AXA w Polsce stała się UNIQA.

UNIQA to wiodąca marka ubezpieczeniowa w Austrii i jedna z największych grup ubezpieczeniowych, działająca w 18 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Obsługuje aż 10,5 mln klientów. Dzięki połączeniu firm klienci w Polsce otrzymują pełną paletę produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych czy inwestycyjnych.

Integracja nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków na klientów. Dotychczasowe umowy ubezpieczenia pozostają aktywne i nie wymagają żadnych zmian.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC i AC »

Bardzo istotną zaletą ochrony OC + AC w tym towarzystwie jest przeniesienie zniżek z OC na polisę AC.

Kolejnym atutem zakupu ubezpieczenia samochodu w AXA Direct może być:

  • indywidualny wybór zakresu ochrony,
  • możliwość odstąpienia od ochrony kradzieżowej,
  • likwidacja szkody na kosztorys (z wypłatą odszkodowania "do ręki", po skalkulowaniu cen części do wymiany i kosztów robocizny) oraz w warsztacie (z naprawą bezgotówkową - w oparciu o faktury VAT i rachunki),
  • wyznaczenie wysokości udziału własnego w odszkodowaniu,
  • decyzja o rodzaju użytych części do naprawy,
  • zastosowanie amortyzacji lub jej zniesienie (jest to procentowy współczynnik zużycia części pojazdu w wyniku ich naturalnej eksploatacji, zależny od wieku pojazdu),
  • wyznaczenie zakresu terytorialnego ochrony (tylko Polska lub Polska i Europa)
  • wykupienie ochrony dodatkowego wyposażenia pojazdu (usługa dostępna podczas zakupu polisy przez telefon),
  • możliwość uzyskania dodatkowych zniżek (promocje cenowe są takie same jak przy zakupie samego ubezpieczenia OC w AXA, z tym, że przy usłudze "Rozdawaj zniżki znajomym" otrzymamy 60 zł rabatu na pakiet OC+AC).

Atrakcyjne ceny ubezpieczenia samochodu AC AXA Direct, elastyczna oferta, szeroka ochrona w sytuacjach, które mogą spotkać nas na drodze – to z pewnością doskonała propozycja. Na dodatek, możliwość manewrowania zakresem ubezpieczenia autocasco pozwala na zakup polisy w takiej cenie, jaka będzie dla nas satysfakcjonująca (np. wprowadzenie udziału własnego, amortyzacji części, rezygnacja z ochrony w przypadku kradzieży mogą obniżyć składkę ubezpieczeniową).

Porównaj ubezpieczenie AC AXA Direct z ofertami innych firm »