Nasi Klienci oceniają AXA na
1,35
Zostaw opinię

Wypowiedzenie umowy OC w AXA Direct należy złożyć najpóźniej na jeden dzień przed końcem jej obowiązywania. Inaczej umowa może przedłużyć się automatycznie. 

15 października 2020 r. nowym właścicielem AXA w Polsce stała się UNIQA.

UNIQA to wiodąca marka ubezpieczeniowa w Austrii i jedna z największych grup ubezpieczeniowych, działająca w 18 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Obsługuje aż 10,5 mln klientów. Dzięki połączeniu firm klienci w Polsce otrzymują pełną paletę produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych czy inwestycyjnych.

Integracja nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków na klientów. Dotychczasowe umowy ubezpieczenia pozostają aktywne i nie wymagają żadnych zmian.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »

Polecamy wygenerowanie wypowiedzenia umowy na stronie wypowiadamoc.pl, która znacznie ułatwia utworzenie pisma, zgodnego z wszelkimi prawnymi wymogami Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA Direct. Wzór wypowiedzenia umowy OC znajduje się także na stronie AXA Direct w zakładce "wzory dokumentów i formularze".

Zanim wypowiesz umowę w AXA Direct sprawdź jaką propozycję mają dla Ciebie inni ubezpieczyciele. Należy pamiętać, że wypowiedzenie OC jest ważne tylko pod warunkiem złożenia na dokumencie własnoręcznego podpisu. Wygenerowany i podpisany dokument wystarczy wysłać:

  • Osobiście w jednej z placówek
  • Pocztą na adres: AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
  • Za pomocą formularza wypowiedzenia polisy OC - https://form.axa.pl/ui/moto/resignation.