Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
AXA logo

Jeżeli nie chcemy kontynuować ubezpieczenia OC w AXA Ubezpieczenia, wystarczy złożyć do towarzystwa pisemne wypowiedzenie (nie później jednak niż dzień przed końcem obecnej polisy). Polecamy wygenerowanie wypowiedzenia umowy na stronie wypowiadamoc.pl, która znacznie ułatwia utworzenie pisma, zgodnego z wszelkimi prawnymi wymogami Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA Ubezpieczenia. Wzór wypowiedzenia umowy OC znajduje się także na stronie AXA Ubezpieczenia w zakładce "wzory dokumentów i formularze".

Zanim wypowiesz umowę w AXA Ubezpieczenia sprawdź jaką propozycję mają dla Ciebie inni ubezpieczyciele.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »


Należy pamiętać, że wypowiedzenie OC jest ważne tylko pod warunkiem złożenia na dokumencie własnoręcznego podpisu. Wygenerowany i podpisany dokument wystarczy wysłać pocztą tradycyjną na adres:

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.
ul. Chłodna 51,
00-867 Warszawa

lub na adres mailowy (skan dołączony do wiadomości e-mail wysłanej na adres:
wypowiedzenia@axadirect.pl )

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego