Nasi Klienci oceniają Wiener na
3,63
Zostaw opinię

W przypadku zbliżającego się terminu zakończenia okresu ubezpieczenia, prześlij do Gothaer odpowiedni dokument, którego wzór znajduje się na stronie internetowej towarzystwa - na podstronie „Poradnik”, w zakładce "Formularze i druki".

Towarzystwo Gothaer zmienia logo i nazwę na Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group. Pojawią się one w komunikacji firmy na przełomie czerwca i lipca.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »

Standardowe wypowiedzenie

Po wydrukowaniu i wypełnieniu oraz odręcznym podpisaniu wypowiedzenia OC, należy wysłać go do ubezpieczyciela najpóźniej na 1 dzień przed zakończeniem umowy OC,na adres towarzystwa:
Centrala Gothaer
ul. Wołoska 22 A, 02-675 Warszawa

Podstawą uznania wypowiedzenia umowy w terminie będzie data widniejąca na stemplu pocztowym.

Możesz również złożyć wypowiedzenie za pośtednictwem e-maila: kontakt@gothaer.pl

OC po zbywcy pojazdu

Jeżeli jesteś nowym właścicielem pojazdu i wraz z jego kupnem przejąłeś również OC w Gothaer, to zgodnie z obowiązującym prawem, umowę możesz wypowiedzieć w każdym momencie, aż do jej zakończenia. Warto pamiętać również, że takie OC nie przedłuża się na kolejny rok i wraz z ostatnim dniem obowiązywania, polisa ulega rozwiązaniu.

Generator wypowiedzenia i wszystkie niezbędne porady prawne znajdziesz również tutaj.

Znajdź nową polisę

Zanim wypowiesz umowę OC w Gothaer, skorzystaj z naszej porównywarki i sprawdź jakie propozycje ubezpieczenia czekają na Ciebie w innych towarzystwach ubezpieczeniowych. Może właśnie u nas znajdziesz najciekawszą i najtańszą polisę OC?