Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Gothaer logo

W przypadku zbliżania się zakończenia okresu ubezpieczenia, prześlij do Gothaer odpowiedni dokument, którego wzór znajduje się na stronie internetowej towarzystwa: na podstronie „Poradnik”, w zakładce "Formularze i druki".

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »


Po wydrukowaniu i wypełnieniu oraz odręcznym podpisaniu wypowiedzenia OC, należy wysłać go do ubezpieczyciela najpóźniej na 1 dzień przed zakończeniem umowy OC, na adres towarzystwa:
Centrala Gothaer
ul. Wołoska 22 A, 02-675 Warszawa
podstawą uznania wypowiedzenia umowy w terminie będzie data widniejąca na stemplu pocztowym.

lub e-mailem na adres: kontakt@gothaer.pl

Jeżeli jesteś nowym właścicielem pojazdu i wraz z jego kupnem przejąłeś również OC w Gothaer, to zgodnie z obowiązującym prawem, umowę możesz wypowiedzieć w każdym momencie, aż do jej zakończenia. Warto pamiętać również, że takie OC nie przedłuża się na kolejny rok i wraz z ostatnim dniem obowiązywania, polisa ulega rozwiązaniu.

Generator wypowiedzenia i wszystkie niezbędne porady prawne znajdziesz również tutaj.

Jeszcze zanim wypowiesz umowę OC w Gothaer, skorzystaj z naszej porównywarki i sprawdź jakie propozycje ubezpieczenia czekają na Ciebie w 16 towarzystwach ubezpieczeniowych. Może właśnie u nas znajdziesz najciekawszą i najtańszą polisę OC?

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego