Nasi Klienci oceniają Wiener na
2,05
Zostaw opinię

Towarzystwo Gothaer zmieniło logo i nazwę na Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group. Pojawiły się one w komunikacji towarzystwa na początku lipca 2019 r.

Jeżeli zbliża się termin zakończenia okresu ubezpieczenia w towarzystwie Gothaer/Wiener i nie chcesz przedłużać umowy, prześlij dokument wypowiedzenia na jeden z akceptowanych przez towarzystwo sposobów.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »

Wypowiedzenie OC przed końcem umowy

Wzór wypowiedzenia OC znajdziesz na stronie internetowej towarzystwa Wiener, na podstronie „Poradnik”, w zakładce "Formularze i druki". Możesz go wydrukować i wypełnić. Pamiętaj koniecznie o odręcznym podpisaniu dokumentu.

Wypowiedzenie możesz wysłać do towarzystwa najpóźniej na 1 dzień przed zakończeniem umowy OC (liczy się data stempla pocztowego), na adres:

Centrala Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

ul. Wołoska 22 A,

02-675 Warszawa

Ubezpieczyciel uznaje również pismo wysłane za pośrednictwem e-maila: kontakt@wiener.pl

Wypowiedzenie OC po zbywcy samochodu

Jeżeli kupiłeś używany samochód i przejąłeś polisę OC od poprzedniego właściciela, umowę możesz wypowiedzieć w każdym momencie, aż do ostatniego dnia obowiązującej ochrony. Pamiętaj, że takie ubezpieczenie nie przedłuża się na kolejny rok i ulega rozwiązaniu po zakończeniu umowy.

Niezbędne porady prawne oraz generator wypowiedzenia OC znajdziesz tutaj.

Poszukaj nowej polisy

Zanim wypowiesz umowę OC w Wiener (dawniej Gothaer), skorzystaj z naszej porównywarki i sprawdź, jakie oferty ubezpieczenia otrzymasz od innych firm ubezpieczeniowych. Może właśnie u nas uda Ci się znaleźć najtańszą polisę OC?

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »