Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
BENEFIA logo
Wypowiedzenie OC należy złożyć najpóźniej na dzień przed końcem aktualnej polisy (obowiązującej cały rok). Jeśli tego nie zrobisz, umowa przedłuży się automatycznie na kolejne 12 miesięcy.

Porównaj ceny OC / AC w 16 firmach »

Jeżeli zakupiłeś używany samochód, otrzymałeś aktualną polisę OC Benefii i chcesz wypowiedzieć umowę, możesz złożyć dokument wypowiedzenia w dowolnym momencie (przez cały okres obowiązywania OC zawartego przez poprzedniego właściciela pojazdu). Pamiętaj, że w tym samym dniu powinieneś zawrzeć nową umowę OC, aby bez „luki” kontynuować ubezpieczenie pojazdu.

Do przygotowania dokumentu wypowiedzenia OC w Benefii możesz użyć Generatora, który znajduje się na stronie Wypowiadamoc.pl. Pamiętaj, aby wygenerowany dokument wydrukować i własnoręcznie podpisać. Dopiero w takiej formie możesz dostarczyć go do ubezpieczyciela.

Poprawnie uzupełniony, z własnoręcznym podpisem druk wypowiedzenia wyślij, wybierając jeden z trzech sposobów:

  1. Pocztą na adres: BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
    Vienna Insurance Group
    al. Jerozolimskie 162a, 02-342 Warszawa
  2. Mailem na adres: wypowiedzenia@benefia.pl
  3. Faksem na numer: 22 544 14 38
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego