Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Ile ofert można otrzymać za jednym porównaniem online?

Liczba dostępnych polis w porównywarce ubezpieczeń na życie Rankomat jest zmienna i może wynosić od kilkunastu do kilkudziesięciu ofert. Obecnie porównywarka wyświetla średnio 22 wyniki.

Wyświetlana oferta polisy na życie zawiera cenę pakietu (dotyczy polisy otwarte grupy), nazwę oferty, zakres ochronym sumy ubezpieczenia, czas trwania umowy, minimalny i maksymalny wiek ubezpieczonego, wykaz najważniejszych wyłączeń odpowiedzialności, a także załączniki do karty produktu i dokumentu OWU.

Wybór oferty nie jest łatwy, dlatego nasz Doradca skontaktuje się, odpowie na wszystkie pytania i pomoże dobrać ochronę indywidualnie dopasowaną do potrzeb. 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Szukasz najlepszych ubezpieczeń
na życie?
Wypełnij formularz
w 3 minuty.
Wypełnij formularz

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego