Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Jak długo trwa umowa w polisie na życie?

Umowa polisy na życie trwa na ogół od 12 miesięcy aż dożywotnio. Dostępne w Rankomat polisy na życie trwają w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Ergo Hestia proponuje umowę roczną z możliwością przedłużenia na kolejne 12 miesięcy. Ochrona kończy się, jeśli ubezpieczony ukończy 70 rok życia i nie złoży wniosku o przedłużenie umowy. Ubezpieczony, który ukończył 70 rok życia i złoży taki wniosek może być chroniony w ograniczonym zakresie - od zgonu, od zgonu wskutek nieszczęśliwego wypadku, od trwałego uszczerbku na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Generali zawiera z ubezpieczonym umowę na rok. Umowa ulega automatycznemu przedłużeniu na kolejny Rok polisy na warunkach określonych w OWU, chyba że jedna ze stron złoży, najpóźniej na 30 dni przed upływem końca umowy, oświadczenie o nieprzedłużaniu polisy. W przypadku zawarcia umów dodatkowych, najpóźniej na 30 dni przed końcem rocznej umowy, w której wiek ubezpieczonego wyniesie 67 lat, TU może zaproponować bezterminową kontynuację umowy wraz z pakietem rozszerzeń.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Szukasz najlepszych ubezpieczeń
na życie?
Wypełnij formularz
w 3 minuty.
Wypełnij formularz

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego