Nasi Klienci oceniają Warta na
2,08
Zostaw opinię

Do ubezpieczenia obowiązkowego OC lub dodatkowego autocasco, zawsze dołączona jest podstawowa pomoc w podróży. Polisa Standard zapewnia holowanie po wypadku (maksymalnie 100 km) oraz pomoc informacyjną.

Porównaj ceny OC / AC z Assistance»

Jeśli potrzebujesz podstawowej ochrony assistance, możesz otrzymać ją całkiem za darmo do ubezpieczenia OC lub AC. Jeśli jednak zależy Ci na lepszej ochronie, towarzystwo Warta posiada dodatkowo 3 warianty tego ubezpieczenia.

  • Wariant Złoty – assistance ten obowiązuje już na terenie Polski i Europy, a limit holowania wynosi 200 km, dodatkowo zapewniona jest pomoc w razie awarii, braku paliwa oraz innych zdarzeń losowych. Jeżeli pojazd znajduje się w odległości minimum 25 km od miejsca zamieszkania, to w Wariancie Złotym można liczyć na próbę usprawnienia pojazdu w razie wypadku, awarii, przedziurawienia opony lub innego zdarzenia losowego. Ta oferta assistance posiada również możliwość wynajmu samochodu zastępczego do 5 dni po wypadku lub kradzieży, a także pomoc tłumacza w razie wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu poza granicami kraju. Suma ubezpieczania wynosi 10 tys. zł.
     
  • Wariant Złoty+ – zawiera wszystko to, co wariant Złoty, przy czym limity holowania, zarówno w kraju jak i Europie, zwiększone są do 400 km. Na próbę usprawnienia pojazdu można liczyć już pod samym domem, ponieważ nie ma określonych limitów. Pojazd zastępczy w tym ubezpieczeniu assistance należy się już zarówno przy wypadku lub kradzieży na 10 dni oraz po awarii. Dodatkowo pojawia się opcja zakwaterowania podróżnych w najbliższym hotelu: zarówno kierowcy, jak i pasażerów po wypadku, kradzieży lub awarii samochodu podczas podróży na 2 doby. Zapewniana jest również pomoc medyczna, opieka nad dziećmi oraz kierowca zastępczy - w razie nieszczęśliwego wypadku i konieczności przetransportowania kierowcy do szpitala. Suma ubezpieczenia to 20 tys. zł.
     
  • Wariant Platynowy – jest to wariant assistance w Warta, który zapewnia całkowicie kompleksową ochronę podróży. Zawiera wszystko to, co opcja Złoty+, a dodatkowo nie posiada limitów holowania w Polsce. Na terenie Europy są one zwiększone do 800 km. W razie wypadku lub kradzieży pojazd można wypożyczyć nawet na 30 dni (w przypadku korzystania z sieci Warsztatów Partnerskich Warty). W tym wariancie zwiększono także czas zakwaterowania do 5 dni. Dodatkowymi korzyściami są: organizacja wymiany opon, mycia auta lub „night driver”. W ramach polisy można liczyć na pomoc osobistego asystenta, który m.in. dokona rezerwacji w hotelu, zorganizuje przewóz dzieci, czy usługi domowe. Suma ubezpieczenia wynosi 50 tys. zł.

Dzięki tym kilku ubezpieczeniom assistance w Warta, każdy klient może dopasować odpowiedni wariant zarówno do swoich potrzeb, oczekiwań, jak i możliwości finansowych.