Do ubezpieczenia obowiązkowego OC lub dodatkowego autocasco, zawsze dołączona jest podstawowa pomoc w podróży. Polisa Standard zapewnia holowanie po wypadku (maksymalnie 100 km) oraz pomoc informacyjną.

Jeśli potrzebujesz podstawowej ochrony assistance, możesz otrzymać ją całkiem za darmo do ubezpieczenia OC lub AC. Jeśli jednak zależy Ci na lepszej ochronie, towarzystwo Warta posiada dodatkowo 3 warianty tego ubezpieczenia.

Porównaj ceny OC / AC z Assistance»

  • Wariant Złoty – assistance ten obowiązuje już na terenie Polski i Europy, a limit holowania wynosi 200 km, dodatkowo zapewniona jest pomoc w razie awarii, braku paliwa oraz innych zdarzeń losowych. Jeżeli pojazd znajduje się w odległości minimum 25 km od miejsca zamieszkania, to w Wariancie Złotym można liczyć na próbę usprawnienia pojazdu w razie wypadku, awarii, przedziurawienia opony lub innego zdarzenia losowego. Ta oferta assistance posiada również możliwość wynajmu samochodu zastępczego do 5 dni po wypadku lub kradzieży, a także pomoc tłumacza w razie wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu poza granicami kraju. Suma ubezpieczania wynosi 10 tys. zł.
     
  • Wariant Złoty+ – zawiera wszystko to, co wariant Złoty, przy czym limity holowania, zarówno w kraju jak i Europie, zwiększone są do 400 km. Na próbę usprawnienia pojazdu można liczyć już pod samym domem, ponieważ nie ma określonych limitów. Pojazd zastępczy w tym ubezpieczeniu assistance należy się już zarówno przy wypadku lub kradzieży na 10 dni oraz po awarii. Dodatkowo pojawia się opcja zakwaterowania podróżnych w najbliższym hotelu: zarówno kierowcy, jak i pasażerów po wypadku, kradzieży lub awarii samochodu podczas podróży na 2 doby. Zapewniana jest również pomoc medyczna, opieka nad dziećmi oraz kierowca zastępczy - w razie nieszczęśliwego wypadku i konieczności przetransportowania kierowcy do szpitala. Suma ubezpieczenia to 20 tys. zł.
     
  • Wariant Platynowy – jest to wariant assistance w Warta, który zapewnia całkowicie kompleksową ochronę podróży. Zawiera wszystko to, co opcja Złoty+, a dodatkowo nie posiada limitów holowania w Polsce. Na terenie Europy są one zwiększone do 800 km. W razie wypadku lub kradzieży pojazd można wypożyczyć nawet na 30 dni (w przypadku korzystania z sieci Warsztatów Partnerskich Warty). W tym wariancie zwiększono także czas zakwaterowania do 5 dni. Dodatkowymi korzyściami są: organizacja wymiany opon, mycia auta lub „night driver”. W ramach polisy można liczyć na pomoc osobistego asystenta, który m.in. dokona rezerwacji w hotelu, zorganizuje przewóz dzieci, czy usługi domowe. Suma ubezpieczenia wynosi 50 tys. zł.

Dzięki tym kilku ubezpieczeniom assistance w Warta, każdy klient może dopasować odpowiedni wariant zarówno do swoich potrzeb, oczekiwań, jak i możliwości finansowych.

Nasi Klienci oceniają Warta na
3,13