Nasi Klienci oceniają Warta na
2,08
Zostaw opinię

Jeżeli poszkodowany zamierza powiadomić o szkodzie ubezpieczyciela za pośrednictwem Internetu, może skorzystać ze specjalnego formularza na stronie Warty. Wystarczy, wybrać, a następnie wypełnić i odesłać właściwy formularz.

Porównaj ceny OC / AC »

Aby wypełnić wszystko prawidłowo, niezbędny będzie wgląd do dowodu rejestracyjnego, danych uczestników zdarzenia oraz informacji na temat uszkodzonego pojazdu. Formularz internetowy jest wygodnym rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wszelkich nieścisłości, ponieważ podaje się dokładnie te informacje, które są Warcie potrzebne do szybkiego uruchomienia całego procesu likwidacji szkody. Dodatkowo istnieje możliwość załączenia posiadanych dokumentów, jeżeli są one w postaci elektronicznej.

Gdzie zgłosić szkodę?

Aby zgłosić szkodę, można również skontaktować się z towarzystwem telefonicznie, dzwoniąc pod numer:

  • 801 308 308 – z Polski
  • +48 502 308 308 – z zagranicy
  • +48 22 23 22 738 lub +48 22 52 22 738 - całodobowe centrum operacyjne

Konsultant odbierze zgłoszenie, poprosi o podanie wszelkich niezbędnych danych oraz o przesłanie - w miarę możliwości - potrzebnych dokumentów, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeżeli wszelkie formalności chce się załatwić tradycyjną pocztą, komplet dokumentów należy przesłać (najlepiej listem poleconym) na adres:

Dokumenty do szkody w TUiR Warta
TUiR "WARTA" S.A.
Skrytka Pocztowa nr 1020
00-950 Warszawa

Dokumenty do świadczenia z polisy na życie / TUnŻ Warta
TUnŻ "WARTA" S.A.
Skrytka Pocztowa nr 1013
00-950 Warszawa 1

Likwidację szkody w Warta można zacząć załatwiać już na miejscu zdarzenia, dzięki aplikacji mobilnej, którą można pobrać ze strony Warty.