Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Warta logo

Jeżeli poszkodowany zamierza powiadomić o szkodzie ubezpieczyciela za pośrednictwem Internetu, może skorzystać ze specjalnego formularza na stronie Warty. Tam wystarczy, że wybierze, wypełni i odeśle właściwy formularz. Aby wypełnić wszystko prawidłowo, niezbędny będzie wgląd do dowodu rejestracyjnego, danych uczestników zdarzenia oraz informacji na temat uszkodzonego pojazdu.

Porównaj ceny OC / AC w 16 firmach »


Formularz internetowy jest wygodnym rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wszelkich nieścisłości, ponieważ podaje się dokładnie te informacje, które są Warcie potrzebne do szybkiego uruchomienia całego procesu likwidacji szkody. Dodatkowo istnieje możliwość załączenia posiadanych dokumentów, jeżeli są one w postaci elektronicznej.

Aby zgłosić szkodę, można również skontaktować się z towarzystwem telefonicznie, dzwoniąc pod numer:

801 308 308 – jeśli dzwoni się z Polski,
+48 502 308 308 – jeżeli dzwoni się z zagranicy.

Zgłoszenie roszczeń z ubezpieczeń na życie, w przypadku potrzeby natychmiastowej pomocy z assistance medycznego:

+48 22 23 22 738 lub +48 22 52 22 738 (całodobowe centrum operacyjne)

Konsultant odbierze zgłoszenie, poprosi o podanie wszelkich niezbędnych danych oraz o przesłanie - w miarę możliwości - potrzebnych dokumentów, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jeżeli wszelkie formalności chce się załatwić tradycyjną pocztą, komplet dokumentów należy przesłać (najlepiej listem poleconym) na adres:

Dokumenty do szkody w TUiR Warta
TUiR "WARTA" S.A.
Skrytka Pocztowa nr 1020
00-950 Warszawa

Dokumenty do świadczenia z polisy na życie / TUnŻ Warta
TUnŻ "WARTA" S.A.
Skrytka Pocztowa nr 1013
00-950 Warszawa 1

Likwidację szkody w Warta można zacząć załatwiać już na miejscu zdarzenia, dzięki aplikacji mobilnej, którą można pobrać ze strony Warty.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego