Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Warta logo

Ubezpieczenie mieszkania i domu w Warta zawiera pełny pakiet świadczeń, które można otrzymać po wystąpieniu zdarzenia wyszczególnionego w umowie. Warta oferuje nie tylko rekompensatę po utracie lub zniszczeniu nieruchomości, jej elementów czy wyposażenia, ale także OC w życiu prywatnym, zapewniające odszkodowanie osobom pokrzywdzonym przez Ubezpieczonego i jego członków rodziny.

<>Porównaj 4 najlepsze ubezpieczenia »


Przykład ubezpieczenia domu i mieszkania w Warcie

Towarzystwo Warta nie tylko posiada w swojej ofercie ciekawe propozycje na ubezpieczenie domu i mieszkania, ale także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców, wszystkie formalności można załatwić przez Internet, nie ruszając się z domu. Zachęcamy do zapoznania się przykładowymi ofertami zamieszczonymi poniżej.

Wartość ruchomości
Wartość nieruchomości
Cena ubezpieczenia
50 tys.
500 tys.
469 zł/rok
50 tys.
450 tys.
502 zł/rok
Informacje dodatkowe:
Assistance - Pomoc w Domu dodawany bezpłatnie w wersji podstawowej
możliwość samodzielnego określenia sumy ubezpieczenia
cesja dla banku
maksymalna kwota ubezpieczenie wyposażenia budynku to 50 tys. zł, a ubezpieczenia murów 1 mln zł
Dodatki za dopłatą:
OC w życiu prywatnym
ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
ochrona innych budowli, jak np. budynki gospodarcze, basen, czy kort tenisowy
zabezpieczenie od kradzieży, włamania i dewastacji
ochrona garażu wolnostojącego
ubezpieczenie "Torebka", chroniące przedmioty, które najczęściej ma się przy sobie, jak np. portfel, zegarek, telefon, czy przybory do pisania
ubezpieczenie ogrodzenia

Ubezpieczenia mieszkania i domu w Warta w dwóch wariantach:

 • Warta Dom Komfort Plus - oparte na formule all risks - „od wszystkich ryzyk”, z gwarancją ochrony przed skutkami kradzieży (rabunku, kradzieży z włamaniem i dewastacji ) i działania żywiołów. Ubezpieczenie zapewnia również pomoc w razie kłopotów ze zdrowiem domowników.
  W ramach oferty Warta Dom Komfort Plus otrzymamy dodatkowe świadczenia, między innymi:
  - pomoc specjalisty w razie uszkodzenia domu i mieszkaniu oraz awarii,
  - pomoc medyczną po nieszczęśliwym wypadku i nagłym zachorowaniu na terenie Polski,
  - opiekę nad dziećmi, osobami niesamodzielnymi czy zwierzętami,
  - ochronę ruchomości domowych związanych z działalnością gospodarczą,
  - pokrycie kosztów poszukiwania przyczyn awarii.

 • Warta Dom Plus – z ochroną od 19 rodzajów zdarzeń i możliwością dodania opcji od kradzieży. W ramach ubezpieczenia Warta Dom Plus można chronić nie tylko mury nieruchomości, ale także jej ruchomości i elementy stałe. Standardowy wariant ubezpieczenia zawiera również pomoc medyczną w razie nieszczęśliwego wypadku na terenie Polski i pokrycie kosztów poszukiwania przyczyn awarii.


OC w życiu prywatnym

Podczas wykonywania wielu czynności można wyrządzić szkodę osobom trzecim. Dlatego warto zakupić w Warta polisę OC w życiu prywatnym. Dzięki zawarciu umowy ubezpieczenia, towarzystwo przejmie na siebie skutki finansowe takiej szkody.

Podczas zawierania umowy OC w życiu prywatnym Warta można:
- wybrać wartość sumy ubezpieczenia (limit kwotowy, do jakiego towarzystwo Warta będzie pokrywało koszty),
- kształtować zakres umowy (podstawowy wariant ochrony zapewnia pomoc tylko na wypadek zdarzeń na terytorium RP, ale ubezpieczenie można rozszerzyć dla zdarzeń poza granicami naszego kraju, nawet w Kanadzie i USA. Ubezpieczyciel oferuje również dodatkowe opcje specjalne zwiększające zakres ochrony, np. za szkody w mieniu powierzonym czy też za szkody związane z posiadaniem i użyciem broni palnej),
- skorzystać ze specjalnej ochrony dla najmujących mieszkanie lub budujących dom.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego