Nasi Klienci oceniają Warta na
4,45
Zostaw opinię

Ocenę towarzystwa ubezpieczeniowego można tylko częściowo opierać na analizie raportu Rzecznika Ubezpieczonych w sprawie skarg, przesyłanych przez jego klientów. Równie ważne są wypowiedzi Ubezpieczonych, którzy mieli lub nadal posiadają polisę wykupioną w wybranej firmie, zamieszczane na stronach internetowych.

Jakie opinie zgromadziło towarzystwo Warta? Ile skarg dotyczących jego działalności zebrał Rzecznik Ubezpieczonych? Bez względu na opinie o towarzystwie, warto sprawdzić jego ofertę ubezpieczenia

Porównaj ceny OC/AC w 16 firmach »

Opinie o towarzystwie Warta według Rzecznika Ubezpieczonych

Na TUiR WARTA S.A., w okresie III kwartałów 2014 roku wpłynęło do Rzecznika Ubezpieczonych 971 skarg, w tym 625 dotyczyło ubezpieczeń komunikacyjnych. Na „pierwszy rzut oka” ich liczba wydaje się bardzo duża, ale powinniśmy brać pod uwagę fakt, że Warta posiada aż 13,5% udziałów w rynku (dla ubezpieczeń majątkowych). Stosunek wszystkich skarg do jej udziału wynosi około 72 skargi. Średnia dla wszystkich towarzystw ujętych w raporcie Rzecznika Ubezpieczonych to 75 skarg, przypadających na jeden punkt procentowy udziału w rynku. Czyli wynik towarzystwa Warta jest bardzo zbliżony do ogółu.

Chcielibyśmy również Was poprosić o dodanie własnych opinii dotyczących towarzystwa Warta. Czy jesteście zadowoleni z jej usług? A może mieliście problemy podczas likwidacji szkody? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej.