Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Warta logo


Od 01.04.2015 roku towarzystwo Warta przystąpiło do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód (BLS) opracowanego przez Polską Izbę Ubezpieczeń. Wcześniej, również proponowało podobną usługę. Obecnie likwiduje więc szkody majątkowe, gdy poszkodowanym w kolizji drogowej jest posiadacz polisy OC Warta, z uwzględnieniem dwóch limitów wartości szkody.

Porównaj ceny OC/AC w 16 firmach »


Jeszcze przed kwietniem 2015 r. Warta proponowała BLS w ramach własnej oferty, w Pakiecie OC Komfort. Czy klienci towarzystwa stracili na tej zmianie? Okazuje się, że nie. Teraz mogą korzystać z rozszerzonej (dawnej) wersji BLS – w ramach OC Komfort: z limitem wartości szkody do 500 000 złotych, oraz OC Szybka Wypłata: dla szkód majątkowych do 30 000 zł (zgodnie z rynkowym standardem BLS).

Dodatkowo, bez względu na wybrany pakiet OC, ubezpieczyciel zajmuje się:
- organizacją i pokryciem kosztów holowania poważnie uszkodzonego samochodu,
- organizacją i pokryciem kosztów wynajmu samochodu zastępczego.

W ramach obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego, klient towarzystwa Warta otrzymuje również Zieloną Kartę, która będzie konieczna przy planowaniu wyjazdu m.in. do Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Iranu, Izraela, Maroko, Mołdawii, Macedonii, Rosji, Turcji i Ukrainy. Dokładne informacje o systemie Zielonej Karty można znaleźć na stronach Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Ubezpieczenie OC w towarzystwie Warta można zakupić za pośrednictwem agentów towarzystwa, którzy pomogą dobrać odpowiednią polisę oraz sfinalizują transakcję lub przez internet z pomocą naszej porównywarki ubezpieczeń.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego