Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Agentów.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie, Zdrowie, Firma, Grupowe, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 19:00
sob.09:00 - 15:00
Zadzwoń71 736 75 55
Kontakt
Skontaktuj się!200+ Agentów czeka na twój telefon!
Liberty-ubezpieczenia

Liberty Ubezpieczenia – OC i AC przez Internet

CUR_URL:https://rankomat.pl/liberty-ubezpieczenia

Marka Liberty Ubezpieczenia działała na polskim rynku do końca marca 2017 roku.
1 października 2016 roku, w wyniku fuzji z AXA, wszyscy klienci Liberty automatycznie stali się klientami AXA. Obecnie wszystkie produkty ubezpieczeniowe Liberty oferowane są wyłącznie pod marką AXA Ubezpieczenia.

Grupa AXA to jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych na świecie, świadcząca usługi dla 103 mln klientów w 64 krajach. W Polsce AXA oferuje ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia osobowe i majątkowe, w tym m.in. komunikacyjne, turystyczne, emerytalne (OFE),pomoc assistance oraz usługi zarządzania aktywami.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

AXA oferuje podstawową ochronę OC oraz szereg ubezpieczeń dodatkowych. Dostępne są również atrakcyjne pakiety OC+AC

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

W AXA dostępne są 4 zakresy polis turystycznych. Firma oferuje kompleksową ochronę mienia i osób w podróży.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

AXA proponuje 4 różne produkty życiowe. Chronią one zdrowie, życie i pomagają inwestować środki finansowe. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Liberty-ubezpieczenia

Marka Liberty Ubezpieczenia działała na polskim rynku do końca marca 2017 roku. Od 1 października 2016 roku, w wyniku fuzji z AXA, wszyscy klienci Liberty automatycznie stali się klientami AXA. Obecnie wszystkie produkty ubezpieczeniowe Liberty są oferowane wyłącznie pod marką AXA Ubezpieczenia. Porównaj ceny ubezpieczeń OC / AC » Wydaje się, że integracja działalności obu firm nie wpłynęła negatywnie na sprzedaż polis Liberty, z których nadal korzystają klienci AXA. Czy decyduje o tym podtrzymana przez AXA Ubezpieczenia wysoka jakość usług i szeroki zakres odpowiedzialności? A może …...

Ubezpieczenie assistance to polisa, która zapewnia kierowcy pomoc, jeśli z jakieś przyczyny, jego pojazd na drodze odmówi posłuszeństwa. Wariant podstawowy dodawany jest bezpłatnie do OC, jednak posiada najwęższy zakres. Dobrze więc zastanowić się, czy podróże samochodem ograniczają się tylko do dojazdu do pracy i zakupów. Jeśli jeździ się często i daleko, warto zabezpieczyć się lepiej.

Ubezpieczenie najbardziej podstawowe, ze wszystkich polis komunikacyjnych i obowiązkowe dla każdego kierowcy, który posiada swój własny pojazd. Każde towarzystwo ma je w ofercie.

Polisa chroniąca przed następstwami nieszczęśliwych wypadków jest dodatkowym zabezpieczeniem dla wszystkich osób podróżujących samochodem. W razie doznania urazu, mają one zapewnioną wypłatę odszkodowania. Ubezpieczenie to jest dobrym uzupełnieniem OC, ponieważ nie w każdej sytuacji polisa odpowiedzialności cywilnej zadziała.

Ubezpieczenie autocasco jest jednym z tych rodzajów polis, nad którymi trzeba się dobrze zastanowić, zanim podejmie się decyzję o wyborze tej czy innej oferty. O ile w innych przypadkach decydować może jedynie cena, tak przy AC bardzo ważny jest też zakres, czyli co w ramach polisy będzie w pojeździe chronione.

Inne ubezpieczenia w Liberty-ubezpieczenia

Ochrona podczas podróży, zwłaszcza dalekich, jest bardzo ważna, ponieważ tylko dzięki odpowiedniej polisie, nie trzeba będzie się martwić, jeśli zdarzy się coś niespodziewanego. Zawsze warto być ostrożnym, zwłaszcza gdy już od początku wiemy, że podróż może wiązać się ze zwiększonym ryzykiem

Nieco inaczej niż w przypadku innych ubezpieczycieli, dla ubezpieczeń Liberty (zawartych do 31.03.2017 r.) każda szkoda musi być zgłaszana oddzielnie, w zależności od tego, czy będzie to polisa NNW, OC, czy też assistance.

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia samochodu, bez względu na to czy jest to OC, czy AC, musi być zgodne z wszelkimi wymaganiami ubezpieczyciela i zostać zgłoszone w odpowiednim terminie. Warto więc wiedzieć kiedy i w jakich okolicznościach można rozwiązać umowę, a kiedy nie będzie to możliwe.

Sprawdź opinie o Liberty-ubezpieczenia i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Liberty-ubezpieczenia na
4,13
Opinie o Liberty-ubezpieczenia
Dane teleadresowe Liberty-ubezpieczenia

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Strona internetowa:
www.axadirect.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego