Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Liberty Ubezpieczenia
Marka handlowa Liberty Ubezpieczenia jest używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na podstawie umowy zawartej w związku z nabyciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Używanie znaku towarowego Liberty Ubezpieczenia nie oznacza, że stroną umowy ubezpieczenia jest Liberty Seguros, ani że Liberty Seguros ponosi odpowiedzialność z jej tytułu.

Marka Liberty Ubezpieczenia jest od 1 października 2016 r. używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. w związku z przejęciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Grupa AXA to jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych na świecie, świadcząca usługi dla 103 mln klientów w 64 krajach. Polisy Liberty to głównie ubezpieczenia samochodowe, ale także polisy mieszkaniowe oraz turystyczne. Dostępna jest również oferta dla firm.


Pod marką Liberty sprzedawane są głównie ubezpieczenia komunikacyjne, Każdy, kto będzie chciał kompleksowo zabezpieczyć swój pojazd, z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. Oprócz polis samochodowych, każdy klient może również wybrać coś dla siebie spośród ciekawej oferty polis mieszkaniowych. Również wyjazd wypoczynkowy może odbywać się bez stresu, dzięki polisom turystycznym.


Polisa OC Liberty

Ubezpieczenie OC jest polisą podstawową, którą musi kupić każdy właściciel pojazdu. Zawsze szuka się najlepszej składki, która nie uderzy zbyt mocno po kieszeni, a w dodatku będzie mogła zaoferować coś dodatkowego. Warto też zastanowić się nad tym, czy nie warto posiadać polisy bezpośredniej likwidacji szkód, która od 1 kwietnia 2015 r. dostępna jest dla polis Liberty.
Dowiedz się więcej o OC Liberty


Ochrona pojazdu – AC Liberty

O ubezpieczeniu autocasco często myślą właściciele pojazdów nowych lub takich, które mają co najwyżej kilka lat. Czy zatem kierowcy samochodów nieco starszych nie chcą ich chronić? Może to wynikać z faktu, iż uważają oni takie polisy za bardzo drogie. Tymczasem polisy Liberty są dostępne także w o pakietach dla pojazdów nieco starszych. Warto więc przed podjęciem decyzji sprawdzić te oferty.
Przeczytaj o AC Liberty


NNW Liberty

Ubezpieczenie NNW choć nie tak popularne jak assistance, jest jedną z najchętniej kupowanych polis, które w razie wypadku, będzie dodatkowym wsparciem finansowym dla poszkodowanych. Warto zaznaczyć również, że może to być jedyne źródło odszkodowania, jeśli ucierpi kierowca, który spowodował szkodę na drodze. Przeczytaj więcej o NNW

Pomoc na drodze – Assistance Liberty

Do każdego zakupionego OC Liberty dodawana jest polisa, która zapewnia pomoc na drodze w razie wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji, która unieruchomi pojazd. Oferowana pomoc jest co prawda w zakresie podstawowym, jednak oferta innych polis assistance jest już znacznie bardziej ciekawsza i bardziej rozbudowana.
Dowiedz się więcej o assistance Liberty

Obieżyświat – polisa podróżna Liberty

Urlop lub wyjazd jest zazwyczaj czymś na co czeka się od dawna, na co odkładało się swoje pieniądze przez kilka miesięcy. Dlatego też nie warto ryzykować, że kiedy w końcu rozpocznie się błogi wypoczynek, coś może pokrzyżować wszystkie plany związane z wyjazdem. Dzięki polisie Obieżyświat Liberty nie tylko można dobrać odpowiedni wariant dla siebie, ale także mieć pewność, że wypoczynek będzie udany.
Przeczytaj więcej o polisach podróżnych Liberty


Ochrona domów i mieszkań z polisą Liberty

Zabezpieczenie majątku jest sprawą bardzo ważną, jednak nie każdy chce zabezpieczać dosłownie wszystko. Oferta polis Liberty umożliwia dobór ubezpieczenia do osobistych preferencji i oczekiwań każdego klienta, ponieważ chronić można zarówno samo wyposażenie, same mury lub też zakupić polisę kompleksową.
Szczegóły ochrony domu i mieszkania w ubezpieczeniu Liberty


Zgłoś szkodę z polisy Liberty

Choć produkty Liberty są cały czas udoskonalane, a oferta dostosowywana do oczekiwań klientów, np. przez wprowadzenie BLS, to w przypadku zgłoszenia szkody, towarzystwo nadal polega na starych i sprawdzonych drogach kontaktu. Warto wiedzieć gdzie się udać lub co zrobić, jeśli chce się zgłosić szkodę z polisy Liberty
Sprawdź, jak zgłosisz szkodę z polisy Liberty


Wypowiadanie OC/AC Liberty

Wypowiedzenie umowy może się wydawać trudne i skomplikowane, jednak jeśli pamięta się o najważniejszych zasadach i terminach, wszystko można załatwić bardzo szybko.
Czytaj więcej o wypowiedzeniu OC i AC Liberty


Porównaj oferty ubezpieczenia samochodu»


Dane adresowe

 • Adres
  AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.Liberty
  ul. Chłodna 51
  00-867 Warszawa

 • E-mai: liberty@lu.pl
 • Fax: (22) 589 90 90
 • Telefon: (22) 589 90 00

Siedziba firmy na mapie:

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego
Array
(
  [oc-ac] => Array
    (
      [phone] => 22 270 00 00
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [travel] => Array
    (
      [phone] => 22 463 80 50
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [household] => Array
    (
      [phone] => 22 417 11 40
      [work-time] => pon.- pt. - 09.00-17.00
    )

)