Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę zmienić sumę gwarantowaną kosztów leczenia?

Niestety nie ma takiej możliwości. W naszym kalkulatorze oferujemy pakiety przygotowane przez ubezpieczycieli z niezmiennymi elementami ochrony. Niemniej jednak w ofercie znajdują się różne rodzaje ubezpieczenia od najniższych sum gwarantowanych (10 000 euro) po możliwie najwyższe (40 000 0000 złotych).

Każdy znajdzie więc zakres ochrony z najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb sumą gwarantowaną kosztów leczenia. Jeśli jednak kupiłeś ubezpieczenie, ale suma gwarantowana kosztów leczenia wydaje Ci się za niska lub zbyt wysoka, to można wypowiedzieć umowę ubezpieczenia i zakupić nową polisę raz jeszcze.

Nie ma opcji zmiany wysokości sumy gwarantowanej na zakupionym już dokumencie lub dokonywania indywidualnych zmian przed zakupem. Warto pamiętać, by dopasować wysokość sumy gwarantowanej kosztów leczenia pod kątem kierunku podróży.

Na terenie Europy powinno to być nie mniej niż 30 000 euro, w pozostałych krajach świata - od 40 000 euro w górę. W państwach słynących z wysokich opłat medycznych (USA, Japonia, Australia, Kanada) ta kwota powinna być możliwie jak najwyższa. 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego