Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Czy mogę dokupić później AC do OC?

Tak. Możesz zapytać o taką możliwość towarzystwo ubezpieczeniowe, które obecnie obejmuje ochroną OC Twój samochód. Jeśli wykupiłeś polisę OC za naszym pośrednictwem, chętnie pomożemy Ci w dokupieniu dodatkowego ubezpieczenia. Zadzwoń do nas na numer (+48) 22 270 00 00 lub wyślij wiadomość e-mail na adres obsluga@rankomat.pl. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę autocasco dopasowaną zakresem do Twoich potrzeb. Możemy również przedstawić Ci inne oferty ubezpieczenia dodatkowego, m.in. ASS i NNW.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego