Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy można kupić polisę na życie online?

Obecnie w porównywarce Rankomat zakup polisy na życie nie wymaga fizycznej obecności doradcy, ale wiąże się z rozmową telefoniczną z konsultantem.

W przypadku ubezpieczeń ERGO Hestia i Generali) klient nie może kupić polisy online, ale doradca Rankomat po potwierdzeniu informacji z formularza i doprecyzowaniu potrzeb może sporządzić wniosek ubezpieczeniowy na ofertę, którą klient jest zainteresowany. Doradca Rankomat przeprowadzi również ankietę medyczną. Następnie klient finalizuje zakup poprzez akceptację wniosku przesłanego na adres e-mail klienta i opłacenie polisy (przelew bankowy, payU, BLIK).

W przypadku innych ubezpieczeń również doradca Rankomat potwierdza informacje z formularza i doprecyzowuje potrzeby, a na podstawie kodu pocztowego klient będzie mógł otrzymać kontakt do agentów ubezpieczeniowych z okolicy. Agent zaproponuje spotkanie lub porozmawia o ofercie z klientem zdalnie i zaproponuje taki proces zawarcia polisy - zależne od preferencji klienta i/lub dostępnych procesów w danym TU.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Szukasz najlepszych ubezpieczeń
na życie?
Wypełnij formularz
w 3 minuty.
Wypełnij formularz

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego