Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy ubezpieczenie pokryje koszt powrotu do kraju, jeśli zostanę zawrócony na lotnisku?

Jeśli zawrócenie to będzie miało miejsce na skutek pozytywnego wyniku testu, to niektórzy ubezpieczyciele oferują pokrycie kosztów kwarantanny oraz powrotu do kraju po jej zakończeniu. Taką sytuację należy jednak w pierwszej kolejności zgłosić ubezpieczycielowi, kontaktując się z centrum alarmowym/informacyjnym ubezpieczyciela.

Przede wszystkim należy jednak sprawdzić, czy faktycznie ubezpieczyciel, którego ofertę się wybrało, pokrywa koszty kwarantanny. W naszym kalkulatorze można w szybki i prosty sposób sprawdzić, co dane towarzystwo oferuje w ramach ubezpieczenia od Covid-19. Podzieliliśmy zakres ochrony na 7 elementów i zaznaczamy na etapie prezentacji wyników kalkulacji, które z nich jest oferowane w danym pakiecie.

Dzięki temu można wybrać polisę gwarantującą również pokrycie kosztów kwarantanny, izolacji oraz powrotu do kraju po wyzdrowieniu

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego